• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۵ اسفند ۱۴۰۱ | کد خبر : 45772
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شناسایی ۸۷ بیمار جدید و فوت ۴ بیمار کووید۱۹ در شبانه‌روز گذشته در کشور
  دیبا:مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام‌کرد که در ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند که با احتساب این تعداد، شمار جانباختگان این بیماری از آغاز شیوع تاکنون به ۱۴۴ هزار و ۸۳۲ رسید.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۶۵ میلیون و ۲۰۱ هزار و ۷۴۰ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۹۸۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۳۶ هزار و ۹۷۱ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۶۹۸ دُز رسیده است.

  از دیروز تا امروز (جمعه، پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۷ نفر از آنان بستری شدند. به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۶۷ هزار و ۵۶۰ نفر رسید.

  تاکنون هفت میلیون و ۳۳۹ هزار و ۷۲ نفر از بیماران بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند و ۲۸۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. همچنین تاکنون ۵۵ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۹۰۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

  در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز ندارد، اما یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۰ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۷ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز