• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ | کد خبر : 45529
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بیماران نیازمند چگونه از هلال احمر کمک بگیرند؟
  دیبا:رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر روند ارائه خدمات درمانی به بیماران نیازمند را با هدف روشنگری خدمات در جمعیت هلال احمر تشریح کرد تا مددجویان بدانند در صورت نیاز با چه مراحلی برای دریافت خدمات مورد نیاز مواجه هستند

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، وحید سلیمی در خصوص اینکه بیماران نیازمند در چه مراحلی می توانند از خدمات درمانی هلال احمر بهره مند شوند، اظهار داشت: در نخستین گام، بیمار باید به صورت خودمعرف و یا از سوی مراجع ذیصلاح به هلال احمر معرفی شود.

  رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ارائه مدارک لازم و ارتباط با مددکار اجتماعی را مرحله دوم در این راستا عنوان کرد و افزود:در این مرحله بیمار همراه با مدارک لازم به مددکار اجتماعی جمعیت هلال احمر مراجعه کند تا فرایند مصاحبه انجام و بعد از آن، فرم ارزیابی تکمیل شود.

  سلیمی ادامه داد: در مرحله سوم بیمار متقاضی دریافت خدمات درمانی از سازمان داوطلبان اسناد و مدارک درمانی خود را به پزشک معتمد سازمان داوطلبان تحویل می دهد و صحت این مدارک باید توسط پزشک تائید شود.

  رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر یادآوری کرد: در مرحله چهارم نیز پرونده مددجویی تشکیل و تکمیل می‌شود و سپس در کمیته حمایتی طرح و بررسی می‌شود اما در مرحله بعدی، سطح نیازمندی مددجو و میزان مساعدت مورد نیاز بیمار تعیین می‌شود.

  سلیمی در پایان گفت: در مرحله آخر نیز مدارک تایید، بررسی و به حوزه خزانه داری ارائه می‌شود تا برای پرداخت کمک هزینه درمانی اقدامات لازم انجام شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز