• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ | کد خبر : 45501
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حدود ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت بیمارستانی در کشور افزوده شد
  دیبا:معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت بیمارستانی در کشور افزوده شد و هر تخت به تجهیزات، ملزومات و دارو نیاز دارد که بازاری برای دانش بنیان ها ایجاد کرده است.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، سعید کریمی در مراسم اختتامیه هفتمین فن بازار ملی سلامت که در مرکز همایش های رازی تهران برگزار شد، افزود: در دوران گذشته، تحقیقات و پژوهش برای تولید مقالات بکار گرفته می شد اما در حال حاضر، مقالات و پژوهش باید به محصول تبدیل شود.

  معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با دید خریدار و مشتری محصولات شرکت های دانش بنیان، از توانمندی های این شرکت ها در هفتمین فن بازار ملی سلامت، بازدید کردیم چون خریدار نهایی عمده محصولات دانش بنیان های حوزه سلامت، وزارت بهداشت است.

  وی افزود: محصولات دانش بنیان ها در صورتی که حمایت نشوند، پیشرفت نمی کنند. در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، همه توان مان این است که از شرکت های دانش بنیان، حمایت کنیم.

  کریمی تاکید کرد: حتما باید کیفیت محصولات تولیدی دانش بنیان ها مورد رضایت مردم باشد. بازاریابی هم برای پیشرفت دانش بنیان ها مهم است و ابتدا باید نیازمندی های حوزه سلامت، شناسایی و بر اساس آن، محصولات با کیفیت تولید شود.

  وی ضمن تاکید بر لزوم کیفیت محصولات ایرانی حوزه سلامت، گفت: در حال حاضر بسیاری از تجهیزات پزشکی بیمارستانی حتی تجهیزات با تکنولوژی بالا که مورد استفاده قرار می گیرد، تولید داخلی است. بنابراین تاکید عمده ما ابتدا بر بالا بودن و بعد بر حجم بالای تولید برای رفع نیاز به واردات محصولات است. ارائه خدمات پس از فروش این محصولات نیز بسیار مهم است و باید مورد توجه شرکت ها قرار گیرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز