• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ | کد خبر : 45386
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افتتاح پروژه اجرای آسفالت مشارکتی معابر و بلوار ولایت روستای یوسف آباد
  دیبا:افتتاح پروژه اجرای آسفالت مشارکتی معابر و بلوار ولایت روستای یوسف آباد

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور دهقان فرماندار ، ایمانی بخشدار بخش مرکزی وفیضی مدیر بنیاد مسکن و سایر مسیولین ادارات ،افتتاح پروژه اجرای آسفالت مشارکتی معابر و بلوار ولایت روستای یوسف آباد بخش مرکزی شهرستان شبستر انجام شد .

  درابتدای این مراسم مهندس فیضی مدیر بنیاد مسکن شهرستان شبستر گزارش مبسوطی از فعالیت ها وعملکرد چندین ساله بنیاد مسکن درزمینه حوزه عمران روستایی وسایر موارد به حضار ارائه نمود واز فرماندار خواستار حمایت همه جانبه درزمینه افزایش اعتبارات شد.

  درادامه فرماندار شهرستان شبستر با تبریک گرامیداشت هفته دولت،بر ضرورت همکاری بیشتر نهادهای مختلف شهرستانی برای رسیدن به این مهم پرداخته و از زحمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در منطقه و پیشرفت فیزیکی پروژه اجرای آسفالت مشارکتی معابر وبلوار یوسف آباد تقدیر و تشکر کرد.

  آقای دهقان در حاشیه این مراسم با اشاره به بازدیدهای پایان هفته از روستاهای شهرستان، طرح‌های عمرانی اجرا شده در روستاها را ستودنی خواند و بر خدمت‌رسانی بیشتر و صادقانه‌تر به مردم به ویژه در روستاها تاکید کرد و گفت: تا زمانی که تکلیف بر دوش ماست، نباید در خدمتگزاری به مردم کوتاهی کنیم.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز