• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۱ | کد خبر : 45322
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افتتاح و بهره برداری از ۴۸۵۰ مین واحد بهسازی و مقاوم سازی شده شهرستان عجب شیر
  دیبا:افتتاح و بهره برداری از ۴۸۵۰ مین واحد بهسازی و مقاوم سازی شده شهرستان عجب شیر

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت،مراسم افتتاح و بهره برداری از ۴۸۵۰ مین واحد بهسازی و مقاوم سازی شده شهرستان عجب شیر بصورت نمادین در روستای محمود آباد با حضور فرماندار محترم جناب آقای قادری و بخشداری قلعه چای و تعدادی از روسای ادارات و شورا و دهیاری روستا برگزار گردید .

  ابتدااین مراسم مدیر بنیاد مسکن شهرستان عجب شیرآقای مهندس قاسمی گزارش مبسوطی ارائه و اعلام نمود: تاکنون ۵۵% واحدهای شهرستان با استفاده از تسهیلات بنیاد مسکن بهسازی و مقاوم سازی گردیده است.

  در ادامه فرماندار شهرستان از خدمات ارزنده بنیاد مسکن نهاد یادگار مانده از حضرت امام (ره)تقدیر و تشکر کردوگفت: تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی کم بهره برای ساخت واحدهای مسکونی در روستاها که پرداخت می‌شود، افزایش سقف تسهیلات تا ۲۰۰ میلیون تومان نیز وعده داده شده است واگر تا اواخرشهریور این مشکل حل بشودفکر کنم روستائیان عزیز با استفاده ازاین وام می توانند خانه های کهنه خود راتبدیل به خانه نو ومقاوم نمایند.

  آقای قادری با بیان اینکه استان ما جزو مناطق مستعد بلاهای طبیعی از جمله سیل و زلزله است، ادامه داد: با مقاوم سازی و افزایش میزان ضریب ایمن سازی منازل مسکونی روستایی شاهد این هستیم که تخریب ساخت و سازها در روستاها بسیار کمتر از سالیان گذشته است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز