• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۱ | کد خبر : 45319
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مراسم افتتاح و بهره برداری از دیوار حایل روستای خانیان شهرستان عجب شیربرگزارشد
  دیبا:مراسم افتتاح و بهره برداری از دیوار حایل روستای خانیان شهرستان عجب شیربرگزارشد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،با حضور فرماندار محترم بخشدار مرکزی ،دهیاری و اعضای شورای اسلامی و تعداری از اهالی روستا در اولین روز هفته دولت مراسم افتتاح و بهره برداری از دیوار حایل روستای خانیان شهرستان عجب شیربرگزارشد.

  درابتدای این مراسم مهندس قاسمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان عجب شیر طی سخنانی گزارش کلی از عملکردوفعالیت این شهرستان درهفته دولت اعلام نمودوگفت :تاکنون برای دیوار ساحلی خانیان نزدیک به ۲۴ میلیاردریال هزینه برداشته شده وامیدواریم با تخصیص واعتبار بیشتر بتوانیم باقیمانده ۴۰درصد این دیوار رااحداث واتمام بکنیم.

  درادامه آقای قادری با اشاره به اهمیت تامین مسکن و شرایط مناسب برای زندگی روستایی گفت: افزایش محدوده روستایی و اجرای طرح هادی بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد و هرچه امکانات رفاهی در روستاها مهیا شود زمینه اشتغال و درآمد پایدار نیز افزایش خواهد یافت.

  فرماندار شهرستان عجب شیرافزود: هر مشکل و مساله‌ای در چهارچوب قانون و مقررات قابل حل است و باید در بازنگری طرح هادی مسایل و مشکلات روستاها حل شود.

  وی با بیان اینکه توسعه روستاها خواسته روستاییان است، گفت: هنر ما این است که در بازنگری طرح هادی مشکلات پیش‌رو در توسعه روستا را حل کنیم وبا اجرای طرح های هادی متنوع درروستاها بتوانیم همه روستاها رابه یک قطب اقتصادی تبدیل کنیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز