• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 45235
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مراسم گروه بندی و قرعه کشی قطعات نهضت ملی مسکن شهر شبستربرگزارشد
  دیبا:مراسم گروه بندی و قرعه کشی قطعات نهضت ملی مسکن شهر شبستربرگزارشد

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،مراسم گروه بندی و قرعه کشی قطعات نهضت ملی مسکن شهر شبستر با حضور مهندس سروری مدیر کل بنیاد مسکن استان ، دکتر دهقان فرماندار، شهردار ،رئیس اداره راه و شهرسازی ، نماینده دادستان ، مدیر بنیاد مسکن شهرستان و متقاضیان در سالن اجتماعات مقبره شیخ محمود شبستری برگزار گردید.

  در این مراسم تکلیف ۲۶ گروه ۴ نفری به تعداد ۱۰۴ نفر مشخص گردید در دو مرحله قبلی نیز تکلیف ۲۸ گروه به تعداد ۱۱۲ نفر مشخص شده بود در این مراسم مهندس سروری مدیرکل بنیاد مسکن استان اهداف ، مزایا و نحوه اقدام این طرح را برای حاظرین در جلسه تبیین و به سوالات ، ابهامات و دغدغه های مطرح شده توسط متقاضیان پاسخ و نیز موارد مهم و مورد انتظار خویش از متقاضیان و ادارات ذیربط را بیان نمودند.

   

  ضمنا بعد اتمام این مراسم برگزاری جلسه توجیهی تعدادی از انبوه سازان با حضور مهندس سروری مدیر کل بنیاد مسکن، دکتر دهقان فرماندار شبستر و مهندس فیضی مدیر بنیاد شهرستان در خصوص نحوه همکاری و تعامل در اجرای پروژه های طرح نهضت ملی مسکن انجام گردید وتصمیمات نهایی اتخاذ شد.

  ودرپایان مهندس سروری مدیر کل بنیاد مسکن استان از فاز دوم پروژه روستا شهری بنیس بازدید وبا ارایه رهنمود های لازم و تاکیدات مکرردر خصوص اتمام سریع پروژه با رعایت اصول فنی و مهندسی و کیفی تا پایان فصل کاری صادرنمود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز