• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 45220
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل بنیاد مسکن استان وفرماندار خدآفرین از روستای ایری بوجاق ودارانا وکلاله اسلامی بازدید کردند
  دیبا:مدیرکل بنیاد مسکن استان وفرماندار خدآفرین از روستای ایری بوجاق ودارانا وکلاله اسلامی بازدید کردند

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی ،فرماندار خداآفرین به همراه مدیر کل ومعاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وبخشداران ،مدیربنیاد مسکن شهرستان از روستای ایری بوجاق ودارانا وکلاله اسلامی با هدف رفع موانع مربوط به ساخت و سازها وبهسازی معابر این روستاها بازدید نمودند .

  درابتدای این بازدید میدانی مهندس قربانی مدیر بنیاد مسکن شهرستان خدآفرین گزارش مبسوطی از عملکرد بنیاد مسکن درروستاهای فوق الذکر درزمینه اجرای طرح هادی روستایی ودیگر فعالیت های این نهاد به حضار وفرماندار ومدیر کل بنیاد مسکن استان ارائه نمود وخواستار حمایت همه جانبه ازمسئولین استانی وشهرستانی دراین زمینه شد.

  سپس آقای نکونام فرماندار شهرستان خدآفرین در این بازدید با اشاره به حمایت دولت از طرح ویژه نوسازی و مقاوم‌سازی مسکن‌های روستایی افزود: فعالیتهای عمرانی بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی و مقاوم سازی مسکن روستایی جزء فعالیتهای قابل تقدیر بنیاد مسکن است و این فعالیتها را باعث دلگرمی مردم شهرستان عنوان نمود.

   

  ایشان در ادامه داشتن نگاه نو در اجرای پروژه های جدید واجرای طرح هادی که در دستور کار بنیاد قرار دارد را خوب و رضایت بخش توصیف کردند و بر ادامه آن تاکید کردند.

   

  مدیرکل بنیاد مسکن استان در این بازدید اظهارداشت: تلاش این مجموعه بر این است که پروژه‌ای از برنامه زمان‌بندی خود عقب نماند و همه کارهای اجرایی بنیاد با بهترین کیفیت در زمان مقرر به اتمام برسد.

  وی افزود: کمک به مردم محروم جامعه از دغدغه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی است که همواره این هدف در سرلوحه فعالیت‌های بنیاد مسکن استان بوده است.

   

  مهندس سروری با بیان اینکه باید کیفیت را به همراه سرعت در پروژه‌ها مد نظر قرار دهیم تا به موفقیت برسیم، بیان کرد: باید پروژه‌های عمرانی با شتاب بیش‌تری مراحل اجرایی خود را طی کنند و برای این منظور باید از تمام توان و ظرفیت‌ها نهایت بهره را در این زمینه ببریم​ واین امر درروستاهای این شهرستان بوضوح مشاهده می گردد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز