• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 45147
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مراسم تکریم ومعارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی برگزارشد
  دیبا:مراسم تکریم ومعارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی برگزارشد

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،مراسم تودیع ومعارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،با حضوردکتر باقرپور معاون پشتیبانی وامور هماهنگی استانها،مهندس محمدی مدیرکل امور اداری وپشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،مهندس سروری مدیرکل بنیاد مسکن استان،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه.معاونین،روسای واحدها،کارشناسان مسئول بنیاد مسکن استان،درمحل سالن جلسه بنیاد مسکن استان برگزاروبا پیشنهادمدیرکل بنیاد مسکن استان وطی حکمی ازسوی دکتر باقر پور نجف آبادمعاون پشتیبانی وامور هماهنگی استان ها بنیادمسکن کشور،آقای رحمان حسن زاده بعنوان معاون پشتیبانی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی منصوب واززحمات معاون پشتیبانی سابق آقای فرهاداسدی تجلیل وقدردانی شد.
  درابتدای این مراسم بعد ازتلاوتی چند ازکلام ا… قرآن مجید، مدیرکل بنیاد مسکن استان گزارش مبسوطی از عملکرد ۴۳ ساله بنیاد مسکن استان درزمینه اجرای طرح هادی روستایی،طرح ویژه بهسازی ومسکن روستای، اعطای سند مالکیت روستایی،اجرای قیر رایگان وآسفالت ریزی روستاها ودیگر فعالیت های این بنیاد درسال جاری به حضار ارئه وخواستار حمایت از مسئولین کشوردرخصوص افزایش اعتبارات ورسیدگی به مسائل رفاهی ومعیشتی همکاران شد.
  مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات این بنیاد برای ارایه خدمات به مردم و ساکنان روستاهای استان، گفت: این بنیاد مجموعه ای است که همیشه کمک حال دولت برای رفع محرومیت ها در مناطق محروم است.

  حجت اله سروری، افزود: بنیاد مسکن در مواقع بروز اتفاقات و بلایای طبیعی به عنوان اولین دستگاه خدمات رسان در مناطق حادثه دیده حضور می یابد و در سایر مواقع نیز با اجرای طرح عمرانی در مناطق شهری و روستایی از جمله طرح هادی، بازسازی و مقاوم سازی منازل روستایی و ارایه اسناد مالکیت روستایی موجب بهبود وضعیت روستاها و رفع محرومیت در این مناطق می شود.

  وی با اشاره به نقش بخش خصوصی در عمران و آبادانی شهرها و روستاها، یادآوری کرد: این بنیاد به عنوان یکی از متولیان ساخت و ساز در شهرها و روستاهای کشور باید از ظرفیت و توان بخش خصوصی نیز در این راستا استفاده کند.
  درادامه هریک ازمعاونین بنیاد مسکن استان ومدیرعامل شرکت های تابعه توسعه مسکن آذربایجان وشرکت بنیاد بتن آذرآبادگان فعالیت های حوزه های مربوطه را تشریح نمودند.
  سپس دکترفرهاد باقرپوردر آیین تودیع و معارفه معاون پشتیبانی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در جمع مدیران و معاونان این بنیاد افزود: فرآیندها باید به نحوی روان سازی شود که مردم پشت در ادارات و شعب بنیاد معطل نشوند.

  وی اظهار داشت: بنیاد مسکن خدمات مختلفی به مردم ارایه می دهد و ارایه این نوع خدمات به مردم به ویژه ساکنان روستاها به عنوان محروم ترین اقشار جامعه باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

  معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: استفاده به موقع از سامانه ها، اطلاعات و آمارها می تواند در تسریع و تسهیل ارایه خدمات به مردم نقش بسزایی ایفا کند.

  باقرپور، نوسازی و بازسازی ماشین آلات را از دیگر اولویت های بنیاد مسکن اعلام کرد و ادامه داد:  در این راستا اقدامات لازم انجام شده و از ۲۹ تیر ماشین آلات جدید بر اساس نیازها به استان ها تحویل می شود.

  وی با اشاره به اینکه ساماندهی نیروی انسانی و برقراری عدالت نسبی در جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون از دیگر برنامه های بنیاد مسکن است، یادآوری کرد: برای جذب ۲۰۰ نیرو در بنیاد مسکن ۱۲ هزار و ۱۰۰ نفر در آزمون شرکت کرده بودند که این حجم از متقاضی نشان می دهد باید زمینه برای جذب نیروهای دانش آموخته از طریق آزمون در این بنیاد فراهم شود.

  باقرپور گفت: برگزاری دوره های آموزشی هوشمند متناسب با نیاز آموزشی، اصلاح ساختار بنیاد مسکن، جانشین پروری، سلامت اداری و سطح بندی بنیاد مسکن استان ها از دیگر اولویت های بنیاد مسکن در دوره جدید است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز