• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 45131
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بازدیدمدیران کل بنیاد مسکن ودیوان محاسبات استان اززمین طرح نهضت ملی مسکن وطرحهای عمرانی کلیبر
  دیبا:بازدیدمدیران کل بنیاد مسکن ودیوان محاسبات استان اززمین طرح نهضت ملی مسکن وطرحهای عمرانی کلیبر

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،مهندس سروری مدیر کل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ،آقای محمد رضا کردلومدیر کل محترم دیوان محاسبات استان،آقای داود فیضی ذیحسابی محترم استان ، مهندس هاشم نژادرییس گروه نظارت وارزیابی عمران روستایی و هیئت همراه از محل نهضت ملی و پروژه های عمرانی شهرستان کلیبربازدیدنمودند ودستورات لازم جهت شروع این طرح ملی درزمین مشخص شده راصادر کردند.
  در احین بازدید میدانی مهندس سروری توضیحاتی در خصوص توانمندی های فنی مهندسی و ساختار سازمانی و اساسنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه کرده و به خدماتی که تا کنون در زمینه های مختلف طرح نهضت ملی مسکن،مسکن روستایی، شهری و عمران روستایی توسط این نهاد انقلابی  در سطح استان وشهرستانها انجام شده اشاره کرد.
  مدیرکل بنیاد مسکن استان با تاکید به لزوم هماهنگی هر چه بیشتر با دستگاه های نظارتی استان افزود: تعامل و هماهنگی بنیاد مسکن استان با دستگاه های نظارتی همواره مطلوب بوده و امیدواریم این هماهنگی ها و ارتباطات بیش از پیش گسترش یابد.
  در ادامه مدیرکل دیوان محاسبات استان با اشاره به تعاملات حسنه بین بنیاد مسکن استان و دیوان محاسبات استان از همکاری های مدیران این نهاد انقلابی در راستای امور نظارتی بر هزینه کرد صحیح بودجه ها و اجرای قوانین و مقررات تقدیر و تشکر نمود. آقا ی کردلو بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی را از دستگاه های موفق استان در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود :خوشبختانه در این سال ها همکاری ها  و هماهنگی های لازم توسط بنیاد مسکن استان انجام شده تا هرچه دقیق تر  بر اجرای  مقررات و قوانین در  پروژه های عمرانی  نظارت  داشته باشیم وامیدواریم طی سالهای آتی خدمات بنیاد مسکن درروستا تدوام یافته واین هماهنگی وتعامل همچنان پابرجا باشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز