• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 45109
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بازدید نماینده مردم شبستر درمجلس شورای اسلامی ازمنطقه توسعه یافته روستای بنیس
  دیبا:بازدید نماینده مردم شبستر درمجلس شورای اسلامی ازمنطقه توسعه یافته روستای بنیس

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی،آقای راستی نماینده محترم مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی باتفاق اقای دهقان فرماندارشهرستان شبستر، مهندس فیضی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شبستر و هیات همراه از پروژه های در حال انجام منطقه توسعه روستای بنیس که شامل بتن ریزی فونداسیون و ستون های پروژه ۴۰ واحدی روستا شهری بنیس، جدولگذاری معابر باقی مانده ، نصب تیر های برق و …است بازدیدنموده و در خصوص حل مسائل باقیمانده بالاخص تکمیل اجرای شبکه آب شرب قول مساعددادند.

  آقای دکترراستی اجرای طرح هادی وطرح ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی را گامی استوار در راستای توسعه امکانات عمرانی و بهبود کیفیت مساکن روستایی عنوان نمود.

  درادامه همچنین مهندس فیضی مدیر بنیاد مسکن شهرستان شبستر در گزارشی اقدامات انجام یافته و در حال اجرا و برنامه های آتی را در متطقه توسعه به استحضار رساندند.

  درپایان فرماندارشهرستان شبسترآقای دهقان ضمن تشکر از زحمات بنیاد مسکن افزود: طرح‌های عمرانی اجرا شده توسط بنیاد مسکن در روستاها را ستودنی خواند و بر خدمت‌رسانی بیشتر و صادقانه‌تر به مردم به ویژه در روستاها تاکید کرد و گفت: تا زمانی که تکلیف بر دوش ماست، نباید در خدمتگزاری به مردم کوتاهی کنیم وباید درانجام وظایف همیشه نیت خیر داشته باشیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز