• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 45096
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برگزاری اولین جلسه شورای مدیران بنیاد مسکن آذربایجان شرقی درسال ۱۴۰۱
  دیبا:برگزاری اولین جلسه شورای مدیران بنیاد مسکن آذربایجان شرقی درسال ۱۴۰۱

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی، اولین جلسه شورای مدیران در سال جاری با حضور آقای مهندس سروری مدیر کل بنیاد مسکن استان ، حجت الاسلام و المسلمین صادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دربنیاداستان ، معاونین و مدیران محترم شعب با دستور کار:تشریح عملکرد و برنامه های استان در طرح نهضت ملی مسکن،بررسی وضعیت پروژه های قیر مشارکتی،بررسی مشکلات پروژه های عمرانی سالجاری وبررسی عملکرد مسکن محرومین وسایر مواردضروری در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید .

   

  درابتدای این جلسه حاج آقا صادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استنان طی سخنانی گفت: بنیاد مسکن دو وظیفه اصلی دارد که لازم است در استان‌ها با جدیت پیگیری شود یکی ساخت مسکن محرومین و اقشار کم درآمد استان‌ها و دومین ماموریت، بازسازی وبهسازی اماکن مسکونی واجرای طرح هادی روستایی است.

   

  وی با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادگار امام راحل است، افزود: مهم‌ترین ماموریت بنیاد مسکن مقاوم‌سازی و بهسازی است که باید در روستاها انجام شود وامیدواریم بابرنامه ریزی مناسب بتوانیم رتبه های برترنسبت به سایر استانها درتمامی زمینه ها داشته باشیم.

  در ادامه این جلسه آقای مهندس خلیل پیراهنیان معاون محترم مسکن شهری گزارشی در خصوص پروژه های طرح نهضت ملی مسکن ودیگر مشکلات پروژه های مسکن شهری را ارائه نمود وگفت. تامین مسکن گامی مهم در دست یابی به توسعه پایدار است که در حال حاظر این نهاد انقلابی به این موضوع توجه جدی داردو مسکن باعث ایجاد تحرک در سایر بخش های اقتصادی می شود.

  سپس آقای مهندس حسین اکرمی وش معاون عمران روستایی گزارش کلی از عملکردحوزه عمران روستایی ،بویژه درزمینه اجرای طرح هادی وتخصیص اعتبار درسالجاری سخن گفت واظهارکرد:با ایجاد فرصت های جدید فنی و مهندسی و تعامل ویژه درون و برون سازمانی و استفاده از ظرفیت های دستگاه ها ، دهیاری ها و فرمانداری ها می توان در پیشبرد اهداف این نهاد انقلابی موفق عمل نمود.

  سپس آقای مهندس مسعود رادبه معاون بازسازی و مسکن روستایی اقدامات انجام شده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، برای اقشار کم درآمد ومسکن محرومین وافزایش وام روستایی وسایر مواردضروری را به اطلاع حضار رساند ویادآورشد: با عنایت به رویکرد دولت جدید در خصوص احداث واحدهای مسکونی، وظیفه این نهاد سنگین خواهد بود که همه باید تلاش کنند تا با هماهنگی و برنامه ریزی بتوانیم گام موثری در راستای احداث مسکن برداریم و در راستای انجام وظایف کاری باید ارتباط خوبی با مسئولین برقرار کنیم تا بتوانیم خدمات ارزنده ای به مردم ارائه دهیم.

  در ادامه آقای رحمان حسن زاده معاون پشتیبانی طی سخنانی گفت:همه همکاران چه درستاد وچه درشهرستانها بایستی با تلاش مضاعف وشبانه روزی بتوانیم دخل وخرج خودمان را کنترل نموده وبا افزایش درامد بتوانیم هزینه های جاری را پرداخت نماییم وما یک نهاد انقلابی وغیردولتی هستیم وبایدخودمان هزینه خودمان را دربیاریم . درادامه هرکدام از مدیران شعب مشکلات شهرستان های تحت مدیریت خود را مطرح که پس از بحث و تبادل نظر و بررسی های لازم ، راهکارهای مناسب به آنهاداده شد.

   

  سپس مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: بنیاد مسکن استان ظرفیت های بسیار خوبی دارد که مهمترین، باارزش ترین و کلیدی ترین ظرفیت، نیروی انسانی این مجموعه می باشد که با تلاش و کوشش همکاران تا کنون توانسته ایم اقدامات خوبی انجام و جایگاه قابل قبولی داشته باشیم ولی هنوز باید تلاش شود تا به جایگاه ایده آل نزدیک شویم که در همین خصوص ظرفیت نیروی انسانی با بهره گیری از یک نظام برنامه ریزی درست و شیوه های مدیریتی مطلوب به نتایج مورد نظر دست خواهد یافت.

   

  مهندس سروری افزود: رویکرد ما مسئله یابی، ریشه یابی و حل مسئله با برنامه ریزی دقیق است و برنامه داشتن برای انجام امور محوله از مهمترین اقداماتی است که کارکنان مجموعه باید مدنظر داشته باشند.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز