• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 45034
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بازدیدفرماندار اززمین طرح نهضت ملی مسکن شهرستان ملکان
  دیبا:بازدیدفرماندار اززمین طرح نهضت ملی مسکن شهرستان ملکان

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،آقای قائلی فرماندار شهرستان به اتفاق مهندس یگانه مدیر بنیاد مسکن شهرستان اززمین طرح نهضت ملی مسکن بازدیدوازنزدیک برای شروع این طرح دراین زمین مناسب وراهکارهای لازم برای هرچه بهتر اجرا نمودن وداشتن امکانات اولیه آن درحین بازدید میدانی اتخاذ نمودند.

  فرماندار شهرستان ملکان اظهار داشت: تلاش ما برای تحقق واحداث وتکمیل طرح نهضت ملی مسکن درشهرستان در حال پیگیری و انجام است و بخشی از این تعهد در حال اجرا بوده و مابقی آن در دستور کار قرار دارد.

  بهمن قائلی در این بازدید با تاکید بر تسریع در آغاز طرح و جلوگیری از معطلی ثبت نام کنندگان این طرح، افزود: زمین هایی که زیرساخت های آن فراهم بوده و یا در نزدیکی امکانات زیرساختی قرار دارند در اولویت انتخاب و معرفی به استان جهت اجرای طرح قرار گیرد چراکه تامین زیرساخت ها، به تنهایی زمان بر و پرهزینه است.

  درادامه مهندس یگانه مدیر بنیاد مسکن شهرستان ملکان طی سخنانی آمادگی خودرابرای شروع این طرح به همراه همکاران اعلام نمود واز فرماندار خواست درانتخاب وتعین زمین توسط راه وشهرسازی نهایت حمایت راداشته باشد وتا بعد از تکمیل واتمام واحدها متقاضیان بتوانند از امکانات بهداشتی ،فرهنگی وحتی ورزشی همسایه ومحوطه این طرح بهره مند بشوند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز