• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 45008
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شروع واحداث پروژه جدید مسکن شهری درشهرستان جلفابه دلیل موقعیت منطقه ضروری است
  دیبا:شروع واحداث پروژه جدید مسکن شهری درشهرستان جلفابه دلیل موقعیت منطقه ضروری است

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،مهندس سروری مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی که درماموریتی یکروزه به شهرستان جلفا عزیمت کرده بود به اتفاق مهندس آذرنژاد مدیر بنیاد مسکن شهرستان ضمن بازدید ازطرحهای عمرانی روستاها تاکید نمودن که علاوه براتمام پروژه های نیمه تمام طرح هادی روستایی ،بایستی احداث وشروع پروژه جدید مسکن درخود شهرجلفا به دلیل موقعیت جغرافیایی وتوریست پذیر بودن عملیاتی گردد.

  مهندس سروری در این بازدید اظهارداشت: تلاش این مجموعه بر این است که پروژه‌ای از برنامه زمان‌بندی خود عقب نماند وواحدهای در حال احداث واجرای طرح های هادی با بهترین کیفیت در زمان مقرر اجرا واتمام شود.

   

  وی با اشاره به اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: کمک به مردم محروم جامعه از دغدغه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی است که همواره این هدف در سرلوحه فعالیت‌های بنیاد مسکن استان بوده است.

   

  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با بیان اینکه باید کیفیت را به همراه سرعت در پروژه‌ها مد نظر قرار دهیم تا به موفقیت برسیم، بیان کرد: باید پروژه‌های عمرانی با شتاب بیش‌تری مراحل اجرایی خود را طی کنند و برای این منظور باید از تمام توان و ظرفیت‌ها نهایت بهره را در این زمینه ببریم​.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز