• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | کد خبر : 44912
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن شهرستان اهر
  دیبا: برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن شهرستان اهر

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، با حضور حاج احمد محرم زاده نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای اهر وهریس درمجلس شورای اسلامی ومدیر بنیاد مسکن شهرستان با اعطای لوح سپاس وهدایای به تعدای از بازنشستگان قدیم وجدید بنیاد مسکن شهرستان اهر تجلیل وقدردانی شدند.

  دراین مراسم ابتدا مهندس هادی رحیمی ضمن عرض خیر مقدم به نماینده مردم اهر وهریس درمجلس شورای اسلامی ازحضور این نماینده دربنیاد مسکن که خودش نیروی بنیادی است تشکر کرد وگزارش کلی از عملکرد این بنیاد اززمان تاسیس تاحالا درزمینه عمران روستایی ،مسکن روستایی ومسکن شهری ارائه نمود وبرای بازنشستگان آرزوی سلامتی خواستار شد.

  درادامه نماینده مردم شریف شهرستانهای اهر وهریس درمجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن تشکروآرزوی سلامتی به بازنشستگان عزیز گفت: در دین اسلام به عنوان یک دین کامل و نمونه، افراد بازنشسته، جایگاه بسیار والا دارند و در آیات و روایت های متعدد بر تکریم و احترام به سالمندان تأکید شده است.

   

  احمد محرم زاده افزود:بازنشستگان را هیچ وقت نباید فراموش کرد، بلکه همواره باید زحمات این عزیزان را مورد تقدیر و توجه قرار داد. تغییر نگرش جامعه نسبت به جایگاه افراد بازنشسته و ایجاد روحیه و امید در آنان، به طور قطع دلگرمی جوانان و آینده سازان کشور را به همراه دارد.

   

  وی ادامه داد: بدون تردید زمانی که بزرگان ما شاد باشند، این شادی به کل جامعه سرایت داده می‌شود.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز