• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | کد خبر : 44859
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  درخشان بنیاد مسکن در عرصه آبادانی و محرومیت زدایی در روستاها بی نظیر است
  دیبا: کارنامه درخشان بنیاد مسکن در عرصه آبادانی و محرومیت زدایی در روستاها بی نظیر است

  به گزارش دیبا خبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،دراین دیدارمهندس اکبر بابایی طی گزارشی عملکرد وفعالیت بنیاد مسکن درروستاها رادرتمامی زمینه های عمرانی به فرماندار واعضا وحاضرین توضیح داد وخواستار حمایت همه جانبه ازفرماندار شد.

  مهندس جلیلوند فرماندار محترم شهرستان هریس که به اتفاق بخشدار محترم شهرستان هریس و رئیس شورای اسلامی شهر هریس با همکاران و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان هریس به مناسبت دهه بنیاددیدار داشتند طی سخنانی کارنامه درخشان این نهاد انقلابی را درعرصه آبادانی ومحرومیت زدایی درروستاها بی نظیر دانستند.

  وی گفت:بنیاد مسکن یکی از نهاد‌های خدمت‌رسان به مردم روستا ها است که با ایجاد زیرساخت‌های لازم در مناطق محروم و روستایی در این شهرستان تا حدودی توانسته باعث جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر می‌شود.

  فرماندارشهرستان هریس ادامه داد: این نهاد با اجرای طرح هادی در روستاها و مقاوم سازی واحدهای مسکونی و ارائه تسهیلات به متقاضیان خدمات قابل توجهی در این شهرستان ارائه نموده که برای گسترش این فعالیت ها نیازمند تعامل بیشتر با فرمانداری و دهیاری ها هستیم.

  جلیلوند بنیاد مسکن را یکی از نهادهای انقلابی و یادگار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران دانست و خواستار اجرای طرح هادی، بهسازی معابر در روستاها بخصوص روستاهای محروم این شهرستان شد و ابراز امیدواری نمود با تعامل و همراهی فی مابین، شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در این شهرستان خواهیم بود

  درپایان فرماندار و بخشدار محترم شهرستان هریس ومدیر بنیاد مسکن و کارشناس بازسازی و مسکن روستائی استان از ساختمان اداری در حال احداث بنیاد مسکن شهرستان هریس بازدید کردند.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز