• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ | کد خبر : 44840
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیدارمدیروکارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه
  دیبا: دیدارمدیروکارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه

  به گزارش دیبا خبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن ،مدیریت و پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مناسبت دهه بنیاد مسکن با معاون محترم استاندار وفرماندار ویژه مراغه دیدار وگفتگو کردند.

  دراین نشست ابتدا مهندس احمدیان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مراغه گزارش کاملی از عملکرد این بنیاد درطول ۴۳ سال اززمان تاسیس وتاکنون به اعضای جلسه وشخص فرماندار توضیح دادند.

   

  فرماندار مراغه بمناسبت دهه گرامیداشت بنیاد مسکن در این اداره نیز حضور یافت و گفت: متاسفانه شاهد برخی ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها هستیم و باید این موضوع را اطلاع‌رسانی کنیم که روستائیان برای ساخت‌وساز نیازمند اخذ مجوزهای لازم از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستند.

   

  آقای اسدیان اعلام کرد: بیشتر شکایت‌ها از بنیاد مسکن در خصوص بروکراسی های مربوط به ارائه تسهیلات مسکن است که متاسفانه در این مورد عدم همراهی و همسویی بانک‌ها موجب پیش آمدن نارضایتی‌های این‌چنینی شده است.

   

  وی تاکید کرد: بانک‌ها در راستای توسعه شهرستان باید همراه و همسو با مردم و دستگاه‌های اجرایی باشند.

  ایشان افزود:بنیاد مسکن با داشتن نیروهای متخصص،فنی وتوانمند درحوزه های مختلف به عنوان مجموعه ای موفق وچابک عملکرد مثبت وموثری درجامعه به ویژه روستا ها داشته است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز