• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ | کد خبر : 44832
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیدار مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان با فرماندار محترم شهرستان تبریز
  دیبا:دیدار مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان با فرماندار محترم شهرستان تبریز

  به گزارش دیبا خبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰امام (ره)،مدیر وکارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرماندار شهرستان تبریز دیدار وطی نشستی مسائل ومشکلات اطراف روستاهای حومه شهرستان تبریز رابررسی وضمن آشنا با موانع آن تصمیمات وبرنامه ریزی لازم جهت توسعه آنان انجام دادند.

  درابتدای این نشست مهندس عبادی مدیربنیاد مسکن شهرستان تبریز طی سخنانی گزراش مبسوطی از عملکرد بنیاد مسکن تبریز درزمینه مسکن شهری درخود شهر تبریز وشهرجدید سهندوهمچنین درزمینه اجرای طرح هادی ومسکن روستایی واعطای سند مالکیت روستایی واجرای طرح قیر رایگان ودیگر فعالیت های این بنیاد به فرماندار توضیح وارائه نمودند.

  در این دیدار فرماندار محترم شهرستان نیز ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن از عملکرد بنیاد مسکن که نهادی انقلابی هست تقدیر نموده و خواستار توجه بیشتر به روستاییان و مناطق محروم شدند.

  وی همچنین با یادآوری و قرائت متن تاریخی بنیانگذار انقلاب خصوصیت بنیادمسکن را ارزشمند تلقی نموده و بر حفظ روحیه جهادی و انقلابی و تفاوت فعالیت بنیاد با کارهای روزمره دیگر ادارات تاکید نمودند.

  علی جعفری آذر در این جلسه با اشاره به وضعیت شهرستان از لحاظ آسیب پذیری در برابرخطرات ناشی از بلایای طبیعی، بر مقاوم سازی واحدهای مسکونی در حوزه شهری و روستایی تاکید کرد وگفت: با مقاوم سازی واحد های مسکونی غیر مقاوم در این شهرستان میتوان خطرات ناشی از این حوادث از جمله زلزله را به حداقل رساند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز