• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ | کد خبر : 44518
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام تبریک مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری بمناسبت روز پزشک
  دیبا: محمدحسین حسن زاده در پیامی اول شهریور ماه، روز پزشک را به همه پزشکان و به ویژه پزشکان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تبریک گفت.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت واموراجتماعی شهرداری تبریز،  درمتن این پیام آمده است: روزپزشک را در این فراز و نشیب های کرونایی باید روز جانفشانی و ایثار نامید، روزی که پزشکان مفهومی نو ازعشق و علاقه به بشریت و نجات بخشی را به منصه ظهور رساندند و ارزشمندترین متاع خود که همان جانشان است را در کالبد سوگند پزشکی و عهدی که در طریق پر مسئولیت بسته اند پیشکش میکنند.

  در این روز گرانقدر به احترام شهدای سلامت که داغ فراقشان آتش بر جان و دل همه ما میزند، از همه همشهریان میخواهیم که با رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی باردیگر یاریگر کادر درمان برای شکست ویروس کرونا باشند چرا که این روزهای سخت جز با احساس مسئولیت همه مادر قبال سلامتی یکدیگر سپری نمیشود.

  اول شهریور ماه، روز پزشک را به همه پزشکان و به ویژه همکاران پزشک مجموعه خدوم شهرداری و خط شکنان حریم پر ارج مبارزه با ویروس کرونا تبریک میگویم و برای آنها سلامتی و پایمردی آرزومندم.

  رجاء واثق دارد که نوع دوستی و جوانمردی ایثارگران حوزه پزشکی دردوران سخت یکه تازی کرونا در تاریخ پرگهر ایران برای همیشه ثبت و ضبط خواهد شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز