• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44512
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ارائه خدمات پزشکی و درمانی به والدین شهدا با دستور شهردار تبریز
  دیبا:شهردار کلانشهر تبریز طی حضور در منزل شهید والامقام علی ثابتی نسبت به ارائه خدمات درمانی به این مادر شهید توسط اداره کل سلامت شهرداری تاکید نمود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از  امور ارتباطات اداره کل سلامت وامور اجتماعی شهرداری تبریز، محمد حسین حسن زاده مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، ضمن اشاره به رسالت و مسئولیت شهرداری در قبال شهروندان درراستای حفظ و صیانت ازسلامت   عمومی بیان نمود: مدیریت شهری تبریز، به عنوان یک مجموعه خدمت رسان همواره در حوزه سلامت از جایگاه ممتاز برخوردار بوده و در معیت دستگاههای ذیربط دیگر فعالیت مستمر داشته است.
  وی در خصوص انجام خدمات درمانی به همشهریان اظهار داشت: اداره کل سلامت شهرداری با تجهیزات درمانگاهی خدمات لازم را ارائه می دهد که در این حوزه خدمت رسانی به پدران و مادران شهدا از جایگاه و اجر و منزلت ویژه برخوردار است .
  حسن زاده افزود: خانواده معظم شهدا درسالهای دفاع مقدس نقش والا و ارزشمند خود را نشان دادند و از این رو خدمت به جامعه ایثارگری افتخار است و برماست بانهایت اخلاص و تلاش در ارج نهادن به منزلت آنان در حوزه خدماتی کوشا باشیم.
  شایان ذکر است پیرو دستور شهردار تبریز و تاکید مدیر کل سلامت وامور اجتماعی، خدمات درمانی کامل و تجویز نسخ دارویی با پشتکار و همت مدیر درمان توسط کادر پزشکی و پرستاری صورت گرفت و مقرر گردید پس ازدریافت نتایج آزمایشات معاینات تکمیلی لازم نیز صورت پذیرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز