• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44487
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام تسلیت
  دیبا: پیام تسلیت شهادت امام حسین و فرارسیدن تاسوعا و عاشورا‌ی حسینی

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امورارتباطات اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز، محمدحسین حسن زاده مدیر کل این مجموعه پیام تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی صادر نمود که متن آن به شرح ذیل است:

  ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه

  مکتب حضرت اباعبدالله (ع) انسان سازترین مکتب تاریخ بشریت و دلدادگی به خالق بی همتاست. وعاشورا سالروز میثاق با ولایت مداری وحقیقت طلبی است از این رو برماست با توجه بیشتر به مکتب امام حسین(ع) و آگاهی بابینش حسینی در ترویج این مکتب سراسر شور و معرفت و ایثار اهتمام ورزیم.

  امسال نیز همچون سنوات قبل با شیوع سویه جدید بیماری کرونا و همه گیری آن، مجموعه شهرداری و دستگاههای ذیربط و مسئول سعی در ارتقا مراتب آگاهی عمومی در راستای مقابله با این بیماری داشتند.از این رو برای عزاداران و سوگواران ایام محرم لازم است برای پیشگیری از صدمات و آسیب احتمالی ناشی از شیوع این بیماری، بطور جدی توصیه های ایمنی و بهداشتی را جدی بگیرندتاباشور و شعور حسینی این ایام پرفیض را بکام دیگران تلخ نکرده و بدین طریق پرچم آزادی خواهی پیام شهدای عاشورا را زنده نگه داریم.

  اینجانب فرا رسیدن این ایام غمبار را به عموم عزاداران حسینی خصوصا همکاران شهرداری و اداره کل سلامت و امور اجتماعی تسلیت عرض نموده و توفیق قرار گرفتن در مسیر والای حسینی را مسآلت مینمایم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز