• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 44455
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دفاتر خدمات رسان بیمه سلامت در محلات حاشیه نشین
  دیبا:مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در راستای اجرای رایگان طرح ثبت نام همگانی بیمه سلامت از دفتر تسهیل گری و توسعه محلی خلیل آباد وابسته به معاونت اجتماعی استانداری بازدید کرد.

   

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، محمد حسین حسن زاده ضمن بازدید از دفتر تسهیل گری محله خلیل آباد دراولین روز آغاز ثبت نام بیمه همگانی سلامت که براساس تفاهم نامه فی مابین اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز و اداره کل بیمه سلامت استان و با همکاری دفتر تسهیل گری و دفاتر خدمات ارتباطی اجرا می گردد، بیان نمود: به منظورخدمات رسانی به محلات هدف و ثبت نام شهروندان فاقد بیمه پایه در مناطق کم برخوردار و باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و ابلاغ شهردار محترم تبریز در راستای ارائه خدمات به این محلات طرح مزبور اجرا می گردد.

  مدیر کل سلامت و امور اجتماعی اذعان نمود: در این طرح افراد فاقد بیمه پایه ثبت نام نموده و بطور رایگان از سه ماه خدمات بیمه سلامت برخوردار خواهند بود.

  وی افزود: سه دهک اول جامعه از خدمات دائمی رایگان این بیمه بهره مند بوده و دهک های بعدی طبق اعلام و اطلاع رسانی عمومی با پرداخت هزینه های لحاظ شده از این خدمات استفاده می نمایند.

  حسن زاده تشریح نمود: در دفاتر خدمات رسان بیمه سلامت علاوه بر تمدید آنلاین برای اسکن مدارک هویتی بعد از ثبت نام به نزدیک ترین دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه می نمایند.

  مدیر کل سلامت و امور اجتماعی: برای افرادی که از پوشش هر نوع بیمه و یا عدم آن برای خود و افراد تحت تکفل اطلاعی ندارند یادآور شد: این افراد باشماره گیری کد#۱۶۶۶*میتوانند در این خصوص اطلاعات لازم را کسب کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز