• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 44433
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ویزیت رایگان و غربالگری توسط کادر پزشکی و کارشناسان پرستاری اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز
  دیبا: پیرو دستور شهردار محترم تبریز مبنی بر ارائه خدمات در محلات کم برخوردار اکیپ پزشکی و پرستاری اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری در شهرک نور حضور یافتند.

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت واموراجتماعی شهرداری تبریز ، پیرو ابلاغ شهردار محترم کلانشهر تبریز مبنی بر حفظ و صیانت از سلامت شهروندی که از اهم وظایف شهرداری است و در راستای ارائه خدمات درمانی در محلات کم برخوردار و هدف، کادر پزشکی و پرستاری این اداره کل در معیت بسیجیان پایگاه شهید صادق عدالت اکبری شهرداری در حسینیه شهید سردارحاج قاسم سلیمانی و پایگاه شهید خلیل فاتح شهرک نور خدمات درمانی ارائه نمودند.

  شایان ذکر است این خدمات در چند ماهه اخیر در مکانهای مختلف و در مناسبتهای گوناگون صورت گرفته واینبار نیز با حضور دکتر جلال شوکتی مدیر درمان اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری و کارشناسان پرستاری خدمات ویزیت ومشاوره رایگان ،کنترل فشارخون،کنترل اکسیژن خون و ضربان قلب به همشهریان انجام گرفت .

  شایان ذکر است ساکنین این مجتمع عظیم و خیابانهای اطراف به علت اطلاع رسانی به موقع و مناسب از این خدمات استقبال چشمگیری نمودند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز