• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44400
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استقرار اتوبوس سیار سلامت شهرداری در پویش سلام فرمانده
  دیبا: غربالگری شهروندان در پویش عظیم سلام فرمانده توسط پزشک عمومی و کادر پرستاری و بسیجیان پایگاه شهید صادق عدالت اکبری اداره کل سلامت شهرداری در مصلی اعظم امام خمینی (ره) صورت گرفت.

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور رسانه ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ، عصر سه شنبه و در آستانه میلاد خجسته کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) پویش عظیم سلام فرمانده با حضور دهه هشتادی و نودی ها و اقشار مختلف مردم در محل مصلی اعظم امام خمینی (ره) با طنین دلنواز و ملکوتی صلوات خاصه امام رضا(ع) اجرا گردید.

  در ادامه این اجتماع چند هزار نفری سرود سلام فرمانده بعنوان یک اثر هنری، تاثیرگذار و ماندگار در وصف امام زمان(عج) توسط حاضرین خوانده شد .

  استقرار اتوبوس سیار سلامت شهرداری در این اجتماع جهت ویزیت رایگان پزشک عمومی و مشاوره زنان و مامایی و غربالگری سنجش فشار خون و تست قند خون در کنار این مراسم با استقبال چشمگیر مراجعین مواجه شد.

  مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در خصوص خدمات این اتوبوس بیان نمود: این اتوبوس بعنوان یک کلینیک کوچک سیار در همایش ها و اجتماعات ملی و مذهبی در تبریز، حضوری قابل توجه داشته و با توجه به کیفیت مناسب آن در ارائه خدمات درمانی در مواقع نیاز و با هماهنگی و تعامل دراختیار متولیان دیگر نظام سلامت از جمله مرکز بهداشت و علوم پزشکی نیز قرار میگیرد.

  حسن زاده با تاکید بر منشور رسالت شهرداری تصریح کرد: ارائه خدمات درمانی و مشاوره ای برای شهروندان علاوه بر حفظ و صیانت از سلامت و ارتقا بهداشت موجب جلب اعتماد عمومی و بهبود کیفیت خدمات رسانی میشود.

  مدیر کل سلامت شهرداری گفت: همه باید بسیج ظرفیت ها را درخصوص پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده در راستای اشاعه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را بکار گیریم و بر این اساس این اداره کل همواره آمادگی کامل دارد تا در مراسمات و اجتماعات خدمات لازم را با مشارکت دیگر شرکای سلامت و یا بصورت مستقل به شهروندان ارائه نماید.

  شایان ذکر است در این همایش معنوی که رایحه رضوی با توسل برآستان ثامن الحجج امام رضا(ع) فضای مصلی را عطراگین کرده بود پرچم سه رنگ پرافتخار ایران و تصاویری از سرداردلها حاج قاسم سلیمانی در دستان جمعیت حاضر این شکوه و عظمت را دوچندان کرده بود.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز