• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44392
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حضور و عملکرد اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری
  دیبا:طرح غربالگری و مشاوره های پزشک عمومی و مامائی در هفته سلامت و کنترل ملی جمعیت با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی اجرا گردید.

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز، در طول ایام عادی و مناسبتی طی سه ماه گذشته اجرای همایش پیاده روی بیماران خاص با مشارکت انجمن های ورزشی در پارک بزرگ ائل گلی و تجلیل از نفرات برتر این مسابقات و اجرای طرح غربالگری ثابت و سیار با همکاری مرکز بهداشت استان و کادر تخصصی و پزشکی، از اهم فعالیتهای این اداره کل بشمار میرود.

  طرحهای غربالگری در قالب سنجش فشار خون، تست قند خون، مشاوره های مامائی و پزشک عمومی با استقرار اتوبوس سیار سلامت شهرداری در مصلی اعظم امام خمینی (ره) و نقاط پرتردد و اصلی سطح شهر و حضور اکیپ کارشناسی، پرستاری و پزشکی در اکثر مساجد محلات کم برخوردار و حاشیه نشین در راستای اجرای تعهدات و رسالت و مسئولیت اجتماعی این اداره کل و با هدف ارتقا آگاهی عمومی و افزایش سطح بهداشت و صیانت از سلامت شهروندان صورت گرفت.

  شایان ذکر است در همین زمینه سازمانها، ادارات و ارگانهای متولی با حضور پررنگ در نمایشگاه هفته سلامت بر حفظ ‌تعاملات متقابل و همکاریهای مشترک تاکید نموده، خواستارتداوم اجرای این طرح در طی ایام آتی شدند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز