• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ | کد خبر : 44214
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  آزمون استخدامی تامین اجتماعی با شرکت ۶۰ هزار داوطلب برگزار شد
  دیبا:دو آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی برای جذب نیروهای موردنیاز واحدهای مختلف ستادی و اجرایی این سازمان در سطوح کارشناسی و غیرکارشناسی (شرکتی)، امروز با شرکت نزدیک به ۶۰ هزار داوطلب برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمین‌اجتماعی برای جذب ۳۳۷۶ نفر (۱۱۴۵ نفر در واحدهای بیمه‌ای و ۲۲۳۱ نفر در واحدهای درمانی) در مشاغل کارشناسی، طبق اطلاع‌رسانی قبلی صبح امروز – جمعه پانزدهم مهر ماه- با حضور ۴۶ هزار و ۶۵۰ نفر متقاضی، به‌صورت همزمان در مراکز استان‌های کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.
  لحاظ کردن امتیاز بومی (۴۰ درصد امتیاز بومی شهرستان) و همچنین قانون اصلاح سن (سابقه اشتغال در دستگاه‌های اجرایی وشرکت‌های تابعه) و جوانی جمعیت و حمایت از خانواده (امتیاز سنی و افزایش نمره کتبی آزمون) است.
  براساس این گزارش، همزمان با برگزاری آزمون استخدام پیمانی در مشاغل کارشناسی، آزمون جذب نیروی شرکتی (کار و تأمین) به تعداد ۱۱۲۰ نفر (۲۵۸ نفر در واحدهای بیمه‌ای و ۸۶۲ نفر در واحدهای درمانی) در مشاغل غیرکارشناسی نیز صبح امروز با شرکت ۱۳ هزار و ۱۰۵ نفر توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

  میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی نیز امروز با حضور در دانشگاه امیرکبیر از مراکز برگزاری آزمون استخدامی این سازمان و گفت‌وگو با تعدادی از شرکت‌کنندگان در این آزمون، از نزدیک در جریان چگونگی برگزاری این آزمون قرار گرفت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز