• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ | کد خبر : 44207
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کمک هزینه سفرهای زیارتی و سیاحتی بازنشستگان کشوری افزایش یافت
  دیبا:مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش و بهبود کمک هزینه سفر بازنشستگان این صندوق خبر داد

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، محمود مرتضایی فرد با اشاره به درخواست بازنشستگان مبنی بر افزایش کمک هزینه و تخصیص وام به سفرهای بازنشستگی افزود: برای رفاه حال و ایجاد انگیزه در میان بازنشستگان، کمک هزینه سفر بازنشستگان کشوری برای سایر مقاصد به جز مشهد مقدس از ۵۰۰ هزار به ۷۰۰ هزار تومان برای هر شماره دفترکل افزایش یافت.

  وی افزود: بازنشستگان متقاضی سفر از استان‌های غیرهمجوار به مقصد مشهد مقدس، (به جز پنج استان مبدا خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان و گلستان)، می‌توانند به ازای هر نفر و تا سقف دو نفر از کمک هزینه یک میلیون تومانی صندوق بهره‌مند شوند.

  مرتضایی فرد با اشاره به اینکه از ۱۵ مرداد تا پایان شهریور امسال بیش از ۷۱۶ نفر بازنشسته و همراه تورهای این صندوق را  ذخیره کرده‌اند، گفت: در این مدت، ۴۷۲ بازنشسته و همراه از تورها استفاده کرده و مابقی در حال استفاده از آنها هستند.

  به گفته مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، تورهای تعریف شده این صندوق در دوره زمانی مورد بررسی، آبدرمانی محلات، کیش، مشهد، گیلان و سرعین بوده است.

  پیش از این نیز اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات اعتباری چهار میلیون تومانی سفر به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران تحت پوشش به صورت قرض الحسنه خبر داده بود.

  این تسهیلات بانکی به مبلغ چهار میلیون تومان با دوره بازپرداخت یک ساله و نرخ کارمزد چهار درصد به متقاضیان ارائه می‌شود و بازپرداخت آن یک ماه پس از پرداخت از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز