• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 43978
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ارائه خدمات زیارتی اربعین به بازنشستگان کشوری
  دیبا: صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تسهیل حضور بازنشستگان کشوری در راهپیمایی اربعین حسینی، مجموعه‌ای از خدمات زیارتی و برنامه‌های فرهنگی را ارائه می‌کند.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، این صندوق با هدف تسهیل حضور پرشور بازنشستگان کشوری در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از طریق مهیا کردن محل استراحت و اسکان زائرین بازنشسته و خانواده آنان، مجموعه‌ای از خدمات زیارتی شامل برپایی موکب، اسکان بازنشستگان مشترک این صندوق و خانواده آنان و برنامه‌های فرهنگی را ارائه می‌کند.

  زائرین بازنشسته و علاقه‌مند می‌توانند در صورت تمایل از امروز به مدت یک هفته تا روز چهارشنبه ۲ شهریورماه ۱۴۰۱ برای ثبت درخواست امکان استفاده از مجموعه خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری از طریق سامانه مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir اقدام کنند.

  همچنین این صندوق جهت تسهیل عزیمت زائرین به کربلای معلا و حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اقدام به مشارکت در برپایی موکب‌هایی در شهرهای کربلا، نجف و مسیر نجف به کربلا در کشور عراق کرده است تا همراه با زائرین حسینی به ویژه بازنشستگان در این مراسم معنوی و باشکوه مشارکت کند.

  ثبت‌نام از متقاضیان هیچگونه تعهدی برای صندوق بازنشستگی کشوری جهت اعزام و حمل و نقل برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

  با توجه به اینکه بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین تشرف به زیارت اربعین حسینی منوط به ثبت نام در سامانه سماح و رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی در این زمینه است، بنابراین مشتاقان باید در این سامانه ثبت‌نام قطعی کرده و سپس به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و برای استفاده از محل اسکان زائرین حسینی و سایر خدمات ثبت‌نام کنند

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز