• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 43612
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۷۳ درصد جامعه ایرانی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارد
  دیبا:مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: قبل از انقلاب فقط ۲۰ درصد از جامعه تحت پوشش بیمه های اجتماعی قرار داشتند، این درحالیست که امروز حدود ۷۳ درصد جامعه ایرانی تحت پوشش هستند.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،میر هاشم موسوی در نشست با تشکل‌های کارفرمایی، کارگری و کانون بازنشستگان شهرستان خوی با بیان اینکه قبل از انقلاب تنها ۲۰ مرکز درمانی به عنوان مراکز خدمات رسان در حوزه درمان فعال بود، افزود: امروز با افتخار می‌توانیم بگوییم ۳۸۰ مرکز درمانی در کشور در حال ارائه خدمت هستند که بیش از ۸۰ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نیز در زمره آنهاست.

  وی از افزایش میزان امید به زندگی طی ۴۳ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خبرداد و اضافه کرد: در سال ۱۳۵۵ سن امید به زندگی حدود ۵۴ تا ۵۵ سال بود که امروز این میزان به حدود ۷۷ سال افزایش پیدا کرده که این افزایش امید به زندگی مرهون ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، آموزشی و زیرساخت های بنیادین آب و برق و ارتباطات است.

  وی با اشاره به علاقمندی هلدینگ شستا جهت سرمایه گذاری در مناطق کمتر برخوردار کشور ادامه داد: شهرستان خوی جزو شهرهای با ظرفیت عظیم معادن بوده و هلدینگ تاسیکو در زیرمجموعه شستا با فعالیت های مختص معادن می‌تواند تحول بزرگی در احیای صنعت معدن در شهرستان خوی و منطقه داشته باشد.

  مدیرعامل تامین اجتماعی با بیان اینکه در سفر به شهرستان خوی از بخش های مختلف مرتبط با سازمان تامین اجتماعی بازدید میدانی خواهیم داشت، افزود : تمام تصمیمات در راستای رفع موارد و مشکلات پیش روی جامعه کارفرمایی، کارگری و بازنشستگان در قالب همین بازدید های میدانی اتخاذ خواهند شد تا موثر واقع شوند.

  به گزارش ایرنا؛ شهرستان خوی در شمال آذربایجان‌غربی با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت، دومین شهر پرجمعیت این استان بوده که در حال حاضر دارای ۱۳۰ هزار بیمه شده ی اصلی و تبعی فعال است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز