• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 43609
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تغییر شیوه‌نامه های بهداشتی توسط ستاد ملی کرونا اعلام می‌شود
  دیبا:معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کاهش روز افزون مبتلایان به کرونا در کشور، گفت: هر گونه تغییر در شیوه نامه های بهداشتی فقط توسط ستاد ملی کرونا اعلام عمومی می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،یونس پناهی با بیان اینکه به صفر رسیدن تعداد فوتی ها پس از افزون بر دو سال در کشور حاصل همکاری های بی وقفه مردم با نهادهای مسئول در حوزه بهداشت و درمان بوده است، افزود: از بین بردن ویروس کرونا بدون همکاری مردم محقق نمی شد.

  وی رعایت شیوه نامه های بهداشتی و همکاری مردم در بحث واکسیناسیون را از عوامل مهم و اصلی کاهش تلفات ایین ویروس در کشور دانست و از هموطنان خواست ‌همچنان به واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ادامه دهند .

  پناهی ادامه داد: تا پیش از بررسی های علمی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعیین مدل اپیدومیولوژی کرونا ممکن نیست که بتوان اعلام کرد از ایپدمی گذر کرده و به آندمی رسیده ایم‌ یا نه، پس بنابراین مردم باید منتظر تصمیم نهایی ستاد ملی کرونا باشند.

  وی با اشاره به اینکه تغییرات در نوع رفتار ویروس کرونا در روزها و ماه های آینده محتمل است، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را مهمترین راه پیشگیری و مقابله با انتشار دوباره وسیع این ویرویس دانست و اضافه کرد: تداوم واکسیناسیون در این زمینه بهترین و موثرترین راهکار برای کاهش تلفات و ابتلا به کرونا است.

  معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افرادی که تاکون موفقی به تزریق واکسن های خود در دُزهای مختلف نشده اند، درخواست کرد تا با مراجعه به مراکز واکسیناسیون که در تمامی شهرها و بخش های کشور هنوز به فعالیت خود ادامه می دهند، نسبت به واکسیناسیون خود اقدام کنند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز