• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | کد خبر : 43524
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  محرومیت در ملکان بیداد می کند
  دیبا: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه محرومیت در ملکان بیش از سایر شهرهای استان جلوه می کند، تاکید کرد: وظیفه ما در وزارت این است تا با فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری کمک کنیم تا این عقب افتادگی تا حدی جبران شود.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیبا خبر، عزت الله ضرغامی در بازدید از کمپ گردشگری مبارک شهر در ملکان گفت: این منطقه با توجه به موقعیت جغرافیایی و دید مناسب نسبت به دشت، زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری دارد و ما باید با معرفی این مکان و تامین برای تجهیز این منطقه از این فرصت به عنوان یکی از دیدنی ترین مکانهای شهرستان بهره ببریم.
  وی گفت: با توجه به اینکه ویروس کرونا تا حد زیادی کنترل شده است و طبق پیش بینی ها اکنون با سونامی سفر مواجه هستیم که از عید نوروز امسال آغاز شده و تا تعطیلی های بعد از ماه رمضان ادامه داشته است.
  ضرغامی ادامه داد: خوشبختانه توانستیم با برنانه ریزی صحیح به خصوص در مناطقی که امکان داشت تعداد زیاد مسافر به بحران تبدیل شود را مدیریت کنیم.
  وی تاکید کرد: اولویت ما در حال حاضر اجرای طرح هایی برای توزیع سفر در تمام مناطق کشور است به خصوص مناطقی که دارای پتانسیل و ظرفیت های تاریخی و بوم گردی هستند.
  ضرغامی تقویت و توسعه بوم گردی را یکی از برنامه‌های این وزارت دانسته و اعلام کرد: در این زمینه راهنمایی های لازم انجام می‌شود و همچنین مجوز لازم برای افراد علاقه مند صادر شده و در صورت لزوم می‌توانیم وام در این زمینه تخصیص دهیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز