• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ | کد خبر : 43265
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ضرورت پیگیری جدی امور در مجتمع هلال ایران برای تسریع روند درمان بیماران
  دیبا:دبیرکل جمعیت هلال احمر از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بازدید و بر ضرورت پیگیری جدی امور در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برای تسریع در روند درمان بیماران تاکید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، یعقوب سلیمانی در مجتمع دارویی درمانی هلال‌ ایران بازدید از تلاش‌های کارکنان مجتمع برای رشد و تعالی این مجموعه که برای بهبود سلامت بیماران فعالیت می‌کنند، تقدیر کرد.

  دبیرکل جمعیت هلال احمر در این بازدید بیان کرد: فعالیت ها در این مجموعه باید به گونه ای باشد که مردم احساس تعلق به جمعیت هلال‌احمر کنند، چراکه مردم این مجتمع را با نام جمعیت هلال‌احمر می‌شناسند.

  وی همچنین با تاکید بر حفظ استقلال و هویت این مجموعه بر همکاری بیش از پیش آن با سایر بخش های ستاد جمعیت هلال احمر نیز تاکید کرد.

  سلیمانی با اشاره به بازدیدهای استانی خود گفت: بازدید از استان ها حس خوبی به من القا کرد چراکه اعتقاد قلبی در کوچک ترین تا بالاترین عضو هلال احمر هر استان به خوبی نمایان و امید بخش بود.

  وی با تاکید بر اینکه همکاری‌ها میان ستاد و مجتمع باید افزایش یابد تصریح کرد: یک نگاه امیدوار کننده، راهبردی و آینده پژوهی در این مجموعه وجود دارد که باید بر یک صدایی همدلی و هم افزایی گسترده تر هم تلاش کرد.

  دبیرکل هلال احمر با اشاره به ضرورت برنامه ریزی خوب برای تسریع روند درمانی بیماران گفت: در مجتمع درمانی هلال احمر باید بنا را بر اصلاح امور، جدیت در کار بگذاریم تا فضایی خوب برای کمک به نیازمندان و سایر مردم ایجاد شود.

  سلیمانی همچنین فعالیت های این جمعیت را شایسته تقدیر دانست و افزود: در مدت اخیر فعالیت های هلال احمر به قدری درخشان بوده که جایزه «هانری داویسون» به این جمعیت خوشنام تعلق گرفت.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: امدادگران برای کمک به نیازمندان و حضور در شیفت‌های امدادی خود از خانواده‌هایشان می‌گذرند که این اقدام آنها تداعی گر ایثار و بالندگی در اهداف جمعیت هلال احمر است که باید از آنها به خوبی قدردانی شود.

  سلیمانی در پایان تاکید کرد: در این مجموعه باید اقدامات و فعالیت ها اولویت بندی شده تا فعالیت های مجموعه به بهترین شکل دنبال شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز