• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | کد خبر : 43161
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کیت های خودآزمایی برای تشخیص زودهنگام ویروس کرونا در چین ساخته شد
  دیبا:چین ۵ نوع کیت آزمایشی آنتی ژن کووید-۱۹ ساخت شرکت های محلی را تایید کرده است تا از آنها به عنوان راهی برای تقویت قابلیت های تشخیص زودهنگام در مقابله با نوع اومیکرون ویروس کرونا استفاده شود.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، اداره ملی محصولات پزشکی امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که به پنج شرکت بیجینگ ساوانت بیوتکنولوژی، بیجینگ جینووفو بیو انجینیرینگ، نانجینگ وازیم بیوتک، گوآنگ‌جوئو ووندفو بیوتک و شرکت بی‌جی‌آی پتوجنسیس فارمسوتیکال تکنولوژی در شنزن اجازه داد تا دوباره گواهی کیت تست آنتی ژن کووید-۱۹ را به منظور صدور مجوز برای استفاده برای خودآزمایی ویروس مورد بررسی قرار دهند.

  بر اساس اطلاعیه ای که در وب سایت کمیسیون ملی بهداشت چین منتشر شده، آزمایش آنتی ژن کووید-۱۹ یک روش تشخیصی مکمل برای آزمایش اسید نوکلئیک اصلی برای بهبود قابلیت تشخیص زودهنگام است.

  در این اطلاعیه آمده است که کیت های تست آنتی ژن می تواند توسط افرادی که در عرض ۵ روز دارای علائمی مانند تب یا مشکلات تنفسی بوده اند و یا در قرنطینه به سر می برند و یا سایر افرادی که می خواهند برای کسب اطمینان از سالم بودن خود این آزمایش را انجام دهند، مورد استفاده قرار گیرد.

  بر چسب ها: , ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز