• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ | کد خبر : 43149
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تاکید بر لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ایام نیمه شعبان
  دیبا: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: رعایت جدی‌تر و کنترل دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی در ایام نیمه شعبان، شهر مقدس ‌قم و مسجد مقدس ‌جمکران با توجه به اجتماع پرشور زائران گرامی ضروری است.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،عباس شیراوژن روز شنبه در توئیت خود مشروح تصمیمات جلسه امروز ستاد ملی را تشریح کرد و نوشت: تاکید می‌شود که هموطنان عزیز دوز سوم را تزریق کنند، برای ترددهای بین شهری در سفرهای نوروزی واکسیناسیون کامل انجام شود.

  ‌در مورد ‌سفر به خارج از کشور و ورود به کشور بر اساس رویه بین المللی، علاوه بر ‌واکسیناسیون کامل، تست منفی مورد اطمینان هم لازم بوده و ضرورت تسریع در حضوری شدن ‌آموزش مدارس و دانشگاه‌ها؛ آموزش غیرحضوری در شرایط فعلی تخلف است.

  ‌تقدیر از زحمات همکاران بهداشتی و درمانی و استانداری‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی در عبور از موج ششم کرونا و تأکید بر پیگیری پرداخت مطالبات و افتخار به شش واکسن ایرانی و افتتاح خط تولید واکسن ‌برکت؛ آمادگی برای صادرات واکسن از دیگر مصوبات ستاد ملی کرونا است.

  به گزارش ایرنا، تا کنون ۶۳ میلیون و ۴۶۶ هزار و ۳۲۲ نفر دُز اول، ۵۶ میلیون و ۷۲ هزار و ۹۶۷ نفر دُز دوم و ۲۴ میلیون و ۷۹۴ هزار و ۳۰۴ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۴۴ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۵۹۳ دُز رسید.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز