• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ | کد خبر : 42769
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیدار اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی با رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی
  دیبا: اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی صبح امروز با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ، صابر پرنیان ، در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از فعالین اقتصادی ، صنعتگران و تولید کنندگان استان ، گفت : بسیاری از صاحبان صنایع شناخته شده و تاثیرگذار کشور که دارای نشان های تجاری معتبری در حوزه های مختلف اعم از صنایع شیرینی و شکلات و مواد غذایی ، فولاد و بهداشتی ، می باشند درشهرک صنعتی پرافتخار شهید سلیمی فعالیت دارند و زمینه ساز توسعه اقتصادی ، رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار استان بوده اند.

  وی با تاکید بر اینکه تحقق رفع عملی موانع تولید در رئوس برنامه های صمت استان است ، ادامه داد : بزرگمردانی چون مهندس مقیمی طلایه دار صنعت استان بوده اند و همگی ما مسئولیت خطیری در قبال حفظ و حراست از تلاش های بزرگان صنعت آذربایجان شرقی داریم و حمایت از اقدامات توسعه ای تولیدکنندگان و جذب سرمایه گذاران در اولویت برنامه مسئولین استانی است.

  پرنیان در پایان تاکید کرد : با پیگیری برنامه های محوری وزارت صمت و مسئولین استان عزم جدی برای افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی و تسریع در بازگشت واحدهای صنعتی تعطیل و راکد به چرخه تولید داریم.

  در ادامه این دیدار صمیمانه جمعی از اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی با تبریک انتصاب پرنیان به عنوان رئیس سازمان صمت استان و آرزوی موفقیت برای وی و ضمن بیان دیدگاهها و نظرات خود ، بر حمایت از صنعتگران ، تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی استان تاکید کردند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز