• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ | کد خبر : 42240
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مهار کرونا در گِرو ایمنی کُل جامعه است
  دیبا:معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کنترل و مهار شیوع بیماری کووید۱۹ را در گرو ایمنی کُل اقشار جامعه دانست و گفت: این موضوع، اهمیت حضور و مشارکت تمام مردم در اجرای برنامه واکسیناسیون عمومی برای افزایش سطح ایمنی در جامعه را نشان می‌دهد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایسنا ،عبدالرسول همتی شنبه ۱۷ مهرماه در نشست ستاد روزانه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر مشارکت تمام مردم استان در راستای اجرای کامل برنامه واکسیناسیون علیه کروناویروس، تاکید کرد.

  معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: مردم فارس به ویژه کسانی که تاکنون برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند، بدون توجه به برخی شایعات برای تزریق واکسن کرونا به مراکز تعیین شده مراجعه کنند.

  همتی همچنین آمار ورودی بیماران کرونا به بیمارستان‌های استان را قابل توجه خواند و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در کنار واکسیناسیون علیه کروناویروس را مهمترین عامل برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید۱۹ دانست.

  به گزارش ایسنا، بررسی روند اجرای واکسیناسیون در فارس، میزان ابتلا در نقاط مختلف استان، شرایط بیماران در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های استان، میزان مراجعه به مراکز ۱۶ ساعته استان، آمار ماموریت‌های کرونایی مجموعه اورژانس استان و آمار بهبودیافتگان کرونا از دیگر محورهای مورد بررسی در این نشست بود.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز