• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ | کد خبر : 42129
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام وزیر بهداشت به مناسبت بزرگداشت روز اورژانس
  دیبا:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز اورژانس از خدمات ارزنده همکاران اورژانس در سراسر کشور سپاسگزاری کرد و سلامت و سربلندی‌شان را از درگاه ایزد منان خواستار شد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، ۲۶ شهریور به ‌نام اورژانس پیش بیمارستانی نام‌گذاری شده‌، روزی برای قدردانی از آن‌ها که هر روز با جانفشانی به نام آنان در تقویم حافظه مردم ثبت شده است. انسان‌های شریف، مخلص، متخصص و کاربلدی که آمیزه‌ای از علم و ایمان را برای خدمت به هموطنان به‌کار گرفته‌اند تا در حساس‌ترین لحظات، در بحبوحه‌ی میان مرگ و زندگی، تخصصی‌ترین خدمات را در اختیار هم‌میهنان قرار دهند.

  این پیام می‌افزاید: با علم به اینکه در آینده بیماری‌های نو پدید همانند کووید ١٩ ممکن است جان مردم را به مخاطره بیاندازد نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبت‌های پیش بیمارستانی و راه‌های مقابله با آن بیش از پیش احساس می شود و لازم است برای ارائه خدمت همواره خود را به دانش روز، مهارت‌های فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن به عنوان فرشتگان نجات، حلاوت نجات جان انسان‌ها را با عمق وجودتان احساس کرده و زندگی دوباره را به ارمغان آورید.

  در پیام وزیر بهداشت تاکید شده است: طی دوران پاندمی کرونا و با افزایش چند برابری ماموریت ها، نقش خدمتگزاران ملت شریف ایران در اورژانس پیش بیمارستانی بیش از پیش نمایان شد و پرسنل شریف اورژانس علاوه بر انجام وظایف قبلی با مشارکت در طرح عمومی واکسیناسیون برگ زرینی از ارائه خدمات را در کارنامه خود ثبت کردند.

  وزیر بهداشت در این پیام اظهار می‌نویسد:‌ اینجانب به نمایندگی مردم بزرگ ایران اسلامی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز اورژانس پیش بیمارستانی، از خدمات ارزنده همکاران عزیزم در سراسر کشور سپاسگزاری کرده، سلامت و سربلندی‌شان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

  به گزارش ایرنا، روز ۲۶ شهریور به نام روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی نام‌گذاری شده است.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز