• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰ | کد خبر : 41733
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تقدیر استاندار آذربایجانشرقی از مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبربز
  دیبا: استاندار محترم آذربایجانشرقی از مدیر کل سلامت و امور اجتماعی در هفته مبارزه با مواد مخدر، تقدیر نمود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، مقارن با هفته مبارزه با مواد مخدر، دکتر پورمحمدی استاندار محترم آذربایجانشرقی از محمد حسین حسن زاده  مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز به عنوان مدیری کارآمد و لایق در حوزه های مختلف عرصه مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها و صیانت از آسیب دیدگان این پدیده شوم، تقدیر و تشکر نمود. در این پیام تقدیر که در قالب لوح تنظیم گردیده، آمده است:
  جناب آقای محمدحسین حسن زاده
  سلام علیکم ،
  سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون از جمله مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها ،کاهش تقاضا و صیانت از آسیب دیدگان این پدیده شوم ویرانگر مدیون حضور پرصلابت مردان و زنان وارسته این مرزوبوم بوده است. تجلی این حضور در قالب همراهی مدیران کارآمد بخش های دولتی و غیر دولتی در عرصه های مختلف مبارزه با مواد مخدر، بیانگر تحقق رویکرد اجتماعی شدن در امر مبارزه بوده و همین امر موجب ارتقا شاخص های سلامت و امنیت اجتماعی پایدار خواهد شد.
  اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های ارزنده جنابعالی در هفته مبارزه با مواد مخدر و کسب رتبه برتر کشوری استان در این امر، توفیقـات روزافـزون تـان را در ظل تـوجهـات حضـرت ولی عـصر(ع) تحت رهننودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظللـه العـالی) در دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت مینمایم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز