• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41435
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ورود کاندیداهای ریاست جمهوری به محل برگزاری مناظره
  دیبا:اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ساعت ۱۷ امروز (۱۵ خرداد) آغاز می شود.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از  ایسنا،‌ بر اساس مصوبه کمیسیون تبلیغات نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، مناظره نامزدهای انتخابات برای روزهای شنبه ۱۵ خرداد، سه‌شنبه ۱۸ خرداد و شنبه ۲۲ خرداد تعیین شده است.

  اولین مناظره امروز (۱۵ خرداد ) با حضور ۷ نامزد تایید صلاحیت شده (سیدابراهیم رئیسی،‌ محسن رضایی،‌ سعید جلیلی،‌ محسن مهرعلیزاده،‌ عبدالناصر همتی،‌ علیرضا زاکانی،‌ امیرحسین قاضی زاده) در رسانه ملی برگزار می شود.

  موضوع پرسش‌های نخستین مناظره زنده تلویزیونی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، درباره مباحث اقتصادی است.

  نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای انجام قرعه کشی جهت تعیین صندلی و روال پرسش‌ها زودتر از ساعت آغاز مناظره، وارد استودیوی محل مناظره‌ می‌شوند.

  مدت تعیین شده برای مناظره، ‌۳ ساعت اعلام شده است.

  مرتضی حیدری به عنوان مجری مناظره‌های انتخاباتی انتخاب شده است.

  بر اساس این گزارش،‌ هم اکنون کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در حال ورود به رسانه ملی هستند.

  امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی اولین نفری بود که وارد محوطه صدا و سیما شد و در سخنان کوتاهی گفت: من حل مشکل را در جابجا شدن اشخاص نمی دانم مشکلات پایدارتر از اینهاست نوع کشورداری و حکمرانی ما مشکل دارد. انقلاب اسلامی علیرغم توفیقاتی که داشته نظام اداری را نتوانسته براساس آرمان ها تغییر کند.

  عبدالناصر همتی دومین نفری بود که وارد محوطه صدا و سیما شد و گفت: آمده ام بگویم نفت را باید از حصر آمریکا خارج کنیم و مردم را از حصر یک جریان که اکنون پنج نامزد در این انتخابات دارد خارج کرد. اگر مردم با صندوق رای قهر نکنند من رقیبی ندارم.

  محسن رضایی نیز وارد سازمان صدا و سیما شد و طی سخنان کوتاهی گفت: رقیب من مسببان وضع موجود هستند؛ چه خودشان شرکت کرده باشند چه نمادی از دولت‌های گذشته باشند.

  سعید جلیلی هم وارد محوطه صدا و سیما شد و بیان کرد: جلب حضور گسترده مردم و انتخاب آگاهانه آن ها می تواند کشور را به جهش برساند.

  سید ابراهیم رئیسی دیگر نامزد انتخابات هم وارد محوطه صدا و سیما شد و طی سخنانی گفت: وضع موجود موجب نگرانی بسیاری از دلسوزان انقلاب اسلامی و مردم است.  ایجاد یک تحول در حوزه اجرایی کشور بسیار ضروری است، مردم تغییر را می‌خواهند.

  محسن مهرعلیزاده و علیرضا زاکانی هم به جمع دیگر کاندیداها پیوستند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز