• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41409
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر شعب بانک کشاورزی یزد:
  تسهیلات بانکی در اختیار بانوان رسانه‌ای رسبان استان قرار می‌گیرد
  دیبا: فرهاد کشمیرشکن ، مدیر شعب بانک کشاورزی استان یزد روز یکشنبه مورخ ۱۰خردادماه در نشست با ریاست کارگروه بانوان کلینیک رسانه کشور(شهره ماهی صفت) وقائم مقام و عضو هیات مدیره انجمن(مریم حضرتی ) و نماینده کارگروه بانوان استان یزد(مریم هدایتی) با اشاره به اینکه یکی از ارکان توسعه پایدار در هر کشور بحث رسانه است، اظهار داشت: در زمینه اعطای تسهیلات بانکی به بانوان خبرنگار همکاری لازم را خواهند داشت.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از روابط عمومی کارگروه کلینیک بانوان رسانه استان یزد، مدیر شعب بانک کشاورزی یزد با تاکید بر اینکه انصاف و عدالت باید در کار رسانه پابرجا باشد، بیان کرد: در غیر این صورت، نقد منصفانه به فضای مخربی که فضای روانی جامعه را ملتهب می‌کند تبدیل شده و حواشی به وجود آمده سبب دور شدن از اصل مسئله می‌شود .
  وی با اشاره به اینکه بانوان رسانه‌ای رسبان به عنوان دیده‌بان حقوق شهروندی باید پیش از هر چیزی کرامت انسانی را مدنظر قرار دهند، بیان کرد : بی‌تردید حفظ کرامت انسانی، اصل مهمی است و زمانی که نقد و پیشنهادی از سوی اصحاب رسانه انجام می‌شود باید همراهبا رعایت انصاف و عدالت باشد .
  کشمیرشکن تصریح کرد: اصحاب رسانه، هم می‌توانند هدایت‌گر تحکیم بنیاد خانواده و هم هدایت‌گر افکار عمومی جامعه باشند، بنابراین باید به صورت هوشمندانه اخبار و اطلاعات را منتقل کنند .
  وی اظهار داشت: در زمینه اعطای تسهیلات بانکی به بانوان خبرنگار از اوایل تیرماه همکاری لازم را خواهند داشت.
  در ادامه ماهی صفت، رئیس هیات موسس انجمن بانوان رسانه‌ای ایران به بیان موفقیت‌های انجمن زنان رسانه‌ای پرداخت و گفت: تاکنون اقداماتی از سوی نهادها و تشکل‌های مربوط در خصوص رفع نابرابری‌ها در این حوزه صورت گرفته است ولی عدم وجود همدلی و یکپارچگی حلقه مفقوده تمامی این کوشش‌ها بوده است که انجمن رسبان با تمرکز بر این عامل در کنار طرح‌های توانمندسازی و هم‌افزایی فعالان زن رسانه‌ای قصد دارد تا خلاء موجود در این زمینه را برطرف گرداند .
  مریم حضرتی، یکی از مشکلات بانوان رسانه‌ای در شهرهای کوچک را عدم آگاهی از حقوق تعریف شده در قانون برای فعالان رسانه‌ای برشمارد و بر آگاهی‌بخشی بانوان رسانه‌ای توسط انجمن رسبان تاکید کرد .
  در بخش دیگر این دیدار مریم هدایتی نماینده استانی کانون بانوان رسانه‌ای استان پس از معرفی و شرح کوتاهی از اقدامات انجام شده به بیان مشکلات بانوان رسانه‌ای و طرح دغدغه‌های خود در حوزه زنان و رسانه پرداخت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز