• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 40350
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  انتخاب استاد دانشگاه تبریز به عنوان چهره تاثیرگذار حوزه ژنتیک گیاهی کشور
  دیبا: دکتر محمد مقدم واحد، عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز از سوی انجمن ژنتیک ایران به عنوان چهره تاثیرگذار حوزه ژنتیک کشور انتخاب شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، طی آیینی در جلسه مجمع عمومی اتحادیه انجمن‌های علوم زیستی، از خدمات دکتر مقدم واحد تجلیل به عمل آمده و لوح تقدیر و جایزه ژنتیک ملی ایران از سوی دکتر محمود تولایی رییس انجمن ژنتیک ایران به وی اهدا شده است.

  این جایزه به پاس همت ستودنی و تلاش خستگی ناپذیر در توسعه دانش ژنتیک گیاهی در کشور و نیز تعلیم و تربیت نسل جدیدی از محققین این حوزه و نیز مسئولیت‌های متعدد و تاثیرگذار اجرایی از سوی کمیته داوران جایزه ملی ژنتیک ایران اهدا شده است.

  دکتر محمد مقدم واحد، استاد دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز بوده که مدرک دکتری خود را در رشته اصلاح نباتات از دانشگاه ایالتی آیوا در آمریکا دریافت کرده است.

  انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه آذربایجان شرقی و دانشگاه تبریز، محقق نمونه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، معرفی به عنوان چهره تاثیرگذار علم زراعت و اصلاح نباتات از سوی انجمن علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران و انتخاب به عنوان پیشکسوت علم ژنتیک گیاهی کشور از طرف انجمن ژنتیک ایران، نخبه دانش ایران از سوی پایگاه استنادی جهان اسلامISC و… از جمله دستاوردهای علمی این استاد دانشگاه تبریز است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز