• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39991
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سه دفتر خدمات گردشگری سلامت در آذربایجان‌شرقی مجوز گرفت
  دیبا: سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی گفت: سه دفتر خدمات گردشگری سلامت در قالب دفتر خدمات مسافرتی در این استان مجوز فعالیت گرفتند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی، بایرام زاده سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی گفت: دفاتر خدمات مسافرتی ضمن همکاری با مراکز درمانی داخل آذربایجان شرقی با شرکت‌های درمانی کشور‌های همسایه در حال همکاری هستند تا روند ورود و حضور گردشگران خارجی حوزه سلامت را تسهیل کنند.

  او با اشاره ظرفیت‌های بالای پزشکی و تجهیزات بیمارستانی و درمانی آذربایجان شرقی گفت: در راستای تقویت ظرفیت گردشگری سلامت آذربایجان شرقی برای سه دفتر خدمات مسافرتی مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت صادر شد.

  بایرام زاده گفت: یکی از انواع مختلف صنعت گردشگری، گردشگری سلامت است که آذربایجان‌شرقی ظرفیتی غنی در این حوزه دارد و گردشگران بسیاری از کشور‌های همسایه طی سال‌های گذشته با هدف دریافت خدمات درمانی به صورت مستمر به این استان و به مرکزیت تبریز سفر کرده‌اند.

  او گفت: جمهوری آذربایجان، جمهوری خودمختار نخجوان، ترکیه، عراق و ارمنستان از جمله بازار‌های هدف آذربایجان شرقی در حوزه گردشگری سلامت هستند که با سرمایه‌گذاری در این کشور‌ها می‌توانیم زمینه ورود بیش‌ازپیش گردشگران سلامت را فراهم کنیم.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز