• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39940
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی:
  بازرسی‌ها و کنترل بازار در استان هوشمند می‌شود
  دیبا: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: با استفاده از روش‌های علمی، نظارت و بازرسی‌های کنترل بازار در استان هوشمندسازی و نظام‌مند می‌شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در جلسه تنظیم بازار استان، افزود: با همکاری دانشگاه تبریز طرح هوشمند سازی و نظام مند کردن نظارت و بازرسی های کنترل بازار با روش های علمی و استقرار سامانه داشبورد مدیریتی تنظیم بازار در استان اجرا می شود.

  وی ادامه داد: در فاز نخست این طرح سامانه هوشمند بازرسی نوبه ای و موردی مبتنی بر روش های پیشرفته نمونه گیری آماری اجرا می شود که اطلاعات تمامی اصناف در سطح شهر تبریز به صورت کامل و دقیق در سامانه آمده است.

  جهانگیری گفت: این طرح یک سامانه بازرسی هوشمند نوین موردی و نوبه ای است که با توجه به اینکه دارای پشتوانه علمی است نتایج آن با سطح اطمینان ۹۹ درصد ارایه خواهد شد.

  وی اظهار کرد: در این سامانه لیست واحدهای صنفی جهت بازرسی براساس رهیافت های سامانه هوشمند و یا بر اساس استخراج لیست واحدهای شکایات مردمی دریافتی قابل دسترسی است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی افزود: ثبت و نشاندار کردن واحدهای فاقد تخلف و یا داری تخلف بر اساس موقعیت جغرافیایی، کدپستی، کد ملی و شاره پروانه امکان پذیر است.

  جهانگیری گفت: با اجرای این طرح،  امکان دسترسی به نمونه های مختلف فراهم است و همچنین این امکان وجود دارد که سامانه به ما پیشنهاد دهد که در طول هفته یا ماه از کدام صنوف بازرسی انجام گیرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز