• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39900
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سرپرست معاونت گردشگری استان خبر داد
  آغاز استانداردسازی مراکز اقامتی آذربایجان شرقی
  دیبا: سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان ‌شرقی از آغاز استاندارد سازی مراکز اقامتی استان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی آذربایجانشرقی، علیرضا بایرام زاده ضمن اعلام این خبر گفت: در روند اجرای طرح استانداردسازی واحدهای اقامتی و پذیرایی، تمامی امکانات و تجهیزات کمی و کیفی خدمات با استانداردهای روز جهانی تطبیق، به روزرسانی شده و گواهی کیفیت ارائه می‌شود.

  وی با بیان این‌که استانداردسازی هفت مرکز اقامتی آذربایجان‌شرقی آغاز شده است، گفت: استانداردسازی مراکز اقامتی با همکاری جامعه هتداران آذربایجان‌شرقی و شرکت عامل تطبیق در هفت مرکز اقامتی استان شامل هتل‌های پتروشیمی، تبریز، آزادی، سارای، جهانگردی سراب، امپریال و نارنجستان جلفا آغاز شده است که پس از تطبیق با شرایط استاندارد جهانی توسط این اداره‌کل گواهی کیفیت دریافت خواهند کرد.

  وی اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم به دنبال شیوع کووید-۱۹، فرصت مناسبی برای ارتقا کیفیت تاسیسات گردشگری به خصوص مراکز اقامتی فراهم شده تا با ارتقا کیفیت مراکز و نحوه ارائه خدمات، شرایط مناسب و مطلوب برای پذیرش گردشگران در دوران پساکرونا فراهم شود.

  انتهای پیام /

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز