• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39721
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  چهار پروژه عمرانی و خدماتی در تبریز افتتاح و کلنگ‌زنی شد
  دیبا: چهار پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار نزدیک به ۲۷۰ میلیارد رسال در حوزه شهرداری منطقه ۱ تبریز، ظهر امروز با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری تبریز بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، پروژه لوپ اتوبان پاسداران به ولی امر که حدود ۱۵۰ متر طول و شش متر عرض دارد با هزینه‌ای بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال ظهر امروز مورد بهره برداری قرار گرفت. این پروژه به منظور تکمیل اصلاح هندسی میدان ولی امر و رفع گره ترافیکی میدان مذکور و تسهیل در عبورو مرور و کاهش مخاطرات این مسیر اجرائی شده است.

  پروژه مسیر دستری تله کابین عون بن علی به پارک پیوند نیز با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال، دومین پروژه آماده بهره‌برداری در حوزه شهرداری منطقه ۱ است که امروز با حضور مدیران شهری به بهره برداری رسید.

  این پروژه که دارای اهمیت ویژه‌ای در ایجاد راه دسترسی آسان و بدون ترافیک از تله کابین عون بن علی به پارک پیوند بود که به طول ۶/۵  کیلومتر و عرض متوسط ۱۱ متر با استفاده از تراشه‌های آسفالت سطح منطقه که در جریان اصلاح و ساماندهی خیابان‌های سطح حوزه آسفالت تراشی شده اجرا شده است.

  این مسیر می‌تواند نقش مهمی در حوزه سلامت شهروندی به ویژه ورزشی کوهستانی با استفاده از دوچرخه سواری کوهستانی و مسیر سواره رو ایفا کرده و دسترسی ضلع غربی عون بن علی به پارک پیوند را تسهیل کند.

  همچنین عملیات اجرایی پروژه پایدارسازی ترانشه‌های اتوبان پاسداران در ورودی عون‌بن‌علی (محدوده تله‌کابین) با اعتبار ۱۰۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، امروز با حضور مسئولان شهری کلنگ‌زنی شد.

  اتصال بلوار شهید رجائی(یوسف‌آباد) به اتوبان پاسداران نیز دیگر پروژه‌ای بود که با هزینه اجرائی و تملک ۱۰ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال، پروژه دیگری است که امروز در حوزه شهرداری منطقه ۱ تبریز کلنگ‌زنی شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز