• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39690
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی:
  ۱۳ شهرستان آذربایجان شرقی، زرد و مابقی نارنجی هستند
  دیبا: سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی گفت: ۱۳ شهرستان آذربایجان شرقی از نظر شیوع کرونا، زرد و مابقی نارنجی هستند.

  به گزارش دیبا خبر، علیار راستگو، شنبه شب در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب اظهار کرد: اول آذر ماه، سه شهرستان در سطح استان زرد و مابقی نارنجی و متمایل به قرمز بود که در ۱۵ روز اول آذر ماه تعداد شهرستان‌های زرد به ۹ شهرستان رسید.

  وی افزود: امروز ششم دی ماه، ۱۳ شهرستان زرد بوده و هشت شهرستان نارنجی هستند، اگر محدودیت‌ها را اعمال و پروتکل‌ها را رعایت کنیم، می‌توانیم کرونا را شکست دهیم.

  وی بیان کرد: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا از امروز محدودیت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در شهرستان‌های ۱۳ گانه‌ی زرد اعمال می‌شود.

  راستگو گفت: به دستگاه‌های اعضای شورای اداری استان گفته شده است همچنان محدودیت‌های مناطق زرد را در مناطق زرد و مناطق نارنجی را در مناطق نارنجی، اعمال کنند.

  وی خاطرنشان کرد: تخطی از محدودیت تردد بین شهری در شهرهای نارنجی‌ها مشمول جریمه‌ی ۵۰۰ تومنی بوده و خاطیان از محدودیت منع تردد شبانه در کلیه ۲۱ شهرستان استان مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومانی می‌شود.

  سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی در خاتمه متذکر شد: ارزیابی‌ها نشان می‌دهد ۵۱ درصد از ابتلاها ناشی از دورهمی‌های فامیلی است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز