• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39600
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  آخرین وضعیت پروژه‌های مخابراتی شهرک‌های جدید صنعتی آذربایجان شرقی بررسی شد
  دیبا: با حضور مدیران مخابرات و شهرک‌های صنعتی و نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، آخرین وضعیت پروژه‌های در دست اقدام مخابرات در شهرک‌های صنعتی استان مورد بررسی قرار گرفت.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به اولویت عملیات اجرایی در شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: به لحاظ اهمیت تولید در کشور، ایجاد و توسعه زیر ساخت‌های لازم مخابراتی در شهرک‌های صنعتی استان جزو اولویت‌های نخست مخابرات استان است.

  یوسف شکوری افزود: بر اساس قرارداد با شرکت شهرک‌های صنعتی استان برای تاسیس و توسعه شبکه مخابراتی شهرک‌های صنعتی، اقدامات خوبی در این راستا انجام شده و عملیات واگذاری تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت در بیشتر شهرک‌های جدید ارائه می‌شود.

  وی اضافه کرد: در چهار شهرک صنعتی استان نیز شبکه FTTH (فیبر نوری) اجرا و سرویس‌های تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت در بستر فیبر نوری به مشتریان واگذار می‌شود.

  مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان در این جلسه ضمن اشاره به ایجاد زیر ساخت‌های لازم در شهرک‌های جدید صنعتی استان، گفت: تامین ارتباط مخابراتی برای کسب و کارها و واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

  سید مرتضی نیرومند افزود: این واحدها برای افتتاح و راه اندازی به موقع کسب و کار خود نیاز به ارتباط مخابراتی دارند و امیدوارم با تلاش همکاران در مخابرات استان بتوانیم به موقع این زیر ساخت‌ها را تامین کنیم.

  معاون شبکه مخابرات منطقه آذربایجان شرقی نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده برای ایجاد و توسعه زیر ساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان، گفت: با توافقات انجام شده با کارشناسان فنی شهرک‌های صنعتی استان و بررسی میدانی، عملیات اجرایی در ۱۰ شهرک جدید تمام و به مرحله واگذاری سرویس‌های مخابراتی رسیده است.

  وی افزود: در شش شهرک جدید نیز به محض تامین برق مورد نیاز، تجهیزات آنها نصب و راه اندازی می‌شود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز