• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39437
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دومین مانور سراسری تعمیرات حوزه‌ بهره‌برداری برق تبریز برگزار ‌شد
  دیبا: دومین مانور تعمیرات حوزه‌ بهره‌برداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با هدف تعدیل انرژی مصرفی شبکه‌ی روشنایی معابر و اصلاح و بهبود ولتاژ شبکه‌ی فشار ضعیف، روزهای پنجشنبه و جمعه آذر ماه جاری برگزار شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق آذربایجانشرقی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز روز شنبه در یک گفت و گوی خبری در تشریح دستاوردهای این مانور گفت: با توجه به اهداف این مانور، اکیپ‌های عملیاتی در طی آن موفق به ساخت و جایگزینی ۹ هزار و ۲۵۰ متر کابل خودنگهدار شدند.

  عادل کاظمی افزود: احداث و راه‌اندازی هفت دستگاه ترانس جدید، جابجایی چهار دستگاه ترانس پربار، و احداث و راه‌اندازی ۵۷ رشته فیدر جدید از دیگر اقداماتی است که در مانور تعمیرات حوزه‌ بهره‌برداری برق تبریز به انجام رسید.

  به گفته‌ وی برای اصلاح و بهبود ولتاژ شبکه‌ی فشار ضعیف نیز در ۵۴ منطقه‌ شهرستان‌های تبریز، اسکو و آذرشهر تعادل بار صورت گرفت و ولتاژ ۸۸۳ مشترک هدف‌گذاری شده اصلاح شد.

  وی در تشریح محورهای این مانور یادآوری کرد: احداث پست‌های جدید توزیع برق در مرکز بار شبکه، تعدیل بار فیدرهای فشار ضعیف، بازآرایی شبکه، افزایش ظرفیت ترانسفورماتورها، تعدیل موقت مصارف روشنایی معابر اصلی، جمع‌آوری انشعابات مستقیم و مصارف تابلوهای تبلیغاتی، پایش و کنترل مصارف کارگاه‌های غیرفعال و تعدیل و جایگزینی چراغ‌های پرمصرف با چراغ‌های «ال.ای.دی» از اهم اقدامات این مانور بود.

  وی با بیان اینکه این مانور توسط معاونت بهره‌برداری و توزیع و امورهای تابعه‌ برق تبریز برگزار ‌شد، یادآوری کرد: در این مانور ۲ روزه، بیش از ۲۵۰ نفر، ۱۵ بالابر و ۳۵ خودروی عملیاتی در قالب ۸۶ گروه عملیاتی شرکت داشتند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز