• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39309
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تلفات برق آذربایجان از ۱۴ درصد به زیر ۱۰ درصد رسید
  دیبا: مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان با اشاره به اینکه تلفات برق این منطقه در سه استان، از ۱۴ درصد به زیر ۱۰ درصد رسیده است، گفت: تلاش کردیم با پروژه‌های بهینه سازی تلفات فنی را به حداقل برسانیم.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از تسنیم، افشین روشن میلانی در گفت‌وگویی، در مورد تلفات انرژی در سه استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و اردبیل که تحت مدیریت شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان هستن، توضیح داد و اظهار داشت: میزان تولید و میزان برقی که به دست مصرف کننده می‌رسد، برابر نیست و اختلاف این دو عدد تلفات انرژی محسوب می‌شود.

  وی با بیان اینکه تلفات فنی و غیر فنی در شبکه انتقال برق داریم، افزود: گرم شدن سیم‌ها از قبال انتقال برق، جزو تلفات فنی است.

  مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان، برداشت غیرمجاز از شبکه را جزو تلفات غیر فنی دانست و گفت: برنامه ریزی‌های جدی برای کاهش تلفات انجام دادیم تا میزان اتلاف برق را به حداقل برسانیم.

  وی با اشاره به اینکه تلفات برق این منطقه در سه استان، از ۱۴ درصد به زیر ۱۰ درصد رسیده است، ابراز داشت: تلاش کردیم با پروژه‌های بهینه سازی تلفات فنی را به حداقل رسانده و بقیه تلفات پنهان را کاهش دهیم.

  افشین روشن ‌میلانی از رصد و کشف رمز ارز نگارهای غیرمجاز خبر داد و گفت: بخشی از مصرف غیرمجاز هم در این حوزه است که این مصرف کنندگان غیرمجاز در حال شناسایی هستیم.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز