• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39195
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۲۸۳۴ مشترک برق تبریز پاداش گرفتند
  دیبا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: مشترکانی که در برنامه‌های پاسخگویی بار تابستان سال ۹۹ با شرکت توزیع نیروی برق تبریز همکاری داشتند، پاداش دریافت کردند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از فارس، عادل کاظمی اظهار داشت: مبلغ کلی این پاداش که شامل تخفیف در بهای برق مصرفی خواهد بود، بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال است.

  وی، تعداد کل مشترکانِ شامل دریافت پاداش را ۲ هزار و ۸۳۴ مورد عنوان کرد و افزود: از این تعداد یک‌هزار و ۲۶۱ مشترک با تعرفه‌ صنعتی، یک‌هزار و ۱۰۳ مشترک با تعرفه کشاورزی، ۲۹۸ مشترک با تعرفه عمومی، ۱۶۶ مشترک با تعرفه‌ سایر مصارف و ۶ مشترک با عنوان مشترکان خودتامین شامل پاداش‌های مصوب وزارت نیرو شده‌اند.

  ۹۲٫۳ مگاوات، بیشینه‌ عملکرد پیک‌سایی برق تبریز در تابستان ۹۹

  کاظمی، بازه زمانی این همکاری را ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور عنوان کرد و افزود: مجموع پیشینه‌ عملکرد پیک‌سایی شرکت توزیع نیروی برق تبریز در تابستان امسال، ۹۲٫۳ مگاوات بوده است.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با ذکر این نکته که همکاری‌های صورت گرفته تاثیر بسزایی در عبور موفق و بدون خاموشی این شرکت از پیک تابستان داشته، تصریح کرد: همکاری صنایع نه تنها باعث اختلال در تولید نشد بلکه با برنامه‌ریزی منظم، شاهد رشد تولید نیز بوده‌ایم.

  کاظمی یادآور شد: مشترکان خانگی می‌توانند با رعایت راهکارهای مدیریت مصرف و الگوی مصرف تعیین شده در جرگه‌ مشترکان کم‌مصرف قرار گرفته و از برق رایگان استفاده کنند، الگوی مصرف تعیین شده جهت پیوستن به مشترکان کم‌مصرف در ماه‌های گرم سال، ۱۰۰ کیلووات ساعت و ماه‌های غیر گرم سال ۸۰ کیلووات ساعت در ماه است.

  گفتنی است، مشترکان تعرفه‌های صنعتی، عمومی، کشاورزی، سایر مصارف و خود تامین می‌توانند با مراجعه به بخش مدیریت مصرف وب‌سایت برق تبریز به آدرسwww.toztab.ir ، و تکمیل فرم مربوطه، آمادگی خود را برای همکاری در پیک تابستان سال ۱۴۰۰ را اعلام کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز